Stomil przegrał 0:2 z Chrobrym Głogów. Fot. sport.egit.pl

Wielkie rozczarowanie w Wielki Czwartek

18.04.19 21:40   rys   10

Stomil Olsztyn doznał pierwszej porażki w 2019 roku w I lidze. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali 0:2 z Chrobrym Głogów tracąc wszystkie bramki w drugiej połowie.

• Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 0:2 (0:0)

0:1 - Drewniak (65), 0:2 - M. Machaj (71)

Stomil: Skiba - Bucholc, Kraczunow, Mosakowski (83 Suchanek), Kubań - M. Gancarczyk, W. Gancarczyk (68 Pałaszewski), Jegliński, Lech, Niedziela (61 Mazek) - Sobczak

- To świąteczny czas i chcieliśmy wygrać - mówił po meczu trener Stomilu Piotr Zajączkowski. - Do przerwy graliśmy nieźle, mieliśmy swoje sytuacje, choć może zbyt szybko chcieliśmy strzelić bramkę i w pewnych momentach te ataki się łamały. Po przerwie zbyt łatwo straciliśmy dwie bramki. To będzie dla nas trudny czas, ale jeszcze nikt z tej ligi nie spadł. Nadal walczymy. Życzę wszystkim zdrowych, wesołych, pogodnych, rodzinnych świąt. Dziękuję kibicom, że licznie przybyli na stadion i do końca nas dopingowali.