Stomil Olsztyn pokonał 2:0 GKS Tychy. Fot. sport.egit.pl

Stomil Olsztyn pokonał 2:0 GKS Tychy. Fot. sport.egit.pl

Trzy punkty zostały w Olsztynie! Stomil - GKS 2:0

02.03.19 17:57   rys   11  

Piłkarze Stomilu Olsztyn przed własną publicznością pokonali 2:0 GKS Tychy. Bramki dla olsztyńskiego zespołu strzelali Mateusz Gancarczyk oraz Szymon Sobczak.

  • Stomil Olsztyn - GKS Tychy 2:0 (1:0)

1:0 - M. Gancarczyk (19), 2:0 - Sobczak (70 k)

Stomil: Skiba - Bucholc, Kraczunow, Mosakowski, Kubań - M. Gancarczyk, Głowacki, Jegliński (79 Pałaszewski), Lech (43 W. Gancarczyk), Niedziela (71 Maćkowski) - Sobczak

- Był to trudny czas dla Stomilu od kilku miesięcy - powiedział po meczu trener Stomilu Olsztyn Piotr Zajączkowski. - Walczyliśmy o przetrwanie. W poprzednim tygodniu był temat, czy w ogóle przystąpimy do rozgrywek. Od poniedziałku była wielka mobilizacja całego środowiska olsztyńskiego i ludzi z zewnątrz. Chylę czoła przed naszym biurem i prezesem, sponsorami, którzy przez ostatni czas pracowali przez 24 godziny na dobę, żeby zgłosić nowych zawodników. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale na pewno nie popadamy w auforię. Przed nami bardzo trudny czas - walki o utrzymanie. Cieszę się, że debiutanci strzelili bramki. Generalnie zawodnicy, którzy występowali w poprzednim sezonie, zagrali na bardzo solidnym poziomie, a zawodnicy, którzy doszli, pokazali jakość piłkarską. Mamy chwilę odpoczynku, ale na pewno ani ja, ani zawodnicy nie popadamy w huraoptymizm.

W następną sobotę (9 marca) olsztyński Stomil zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz.

Stomil Olsztyn - GKS Tychy 2:0

Tagi: Stomil Olsztyn GKS Tychy Piotr Zajączkowski

Komentarze

  1. 06.03.19 09:25 gonić takich pseudo kiboli

    kto wpuszcza takich ludzi ze srodkami pirotechnicznymi na stadion klub znów zapłaci karezamiast miec kase na inne cele i on sie nazywa kibic

  2. 04.03.19 06:08 STOMIL OLSZTYN

    Do prawdziwy fan. Nie udzielaj sie jak nic nie wiesz. Nie siej fermentu jak nic nie wiesz !!!!!. To My kibole ustalamy z Klubem na jakim meczu bedzie pokaz światełek itp. To My za to płacimy nie klub !!!!!. Pozdrawiamy na przyszlosc przestań sie mazac. SPW

  3. 03.03.19 18:29 Lol

    Z moich informacji wynika, że piłkarzom zalegają za 4 msc. a i premii żadnej nie było i nikt nie wie czy będzie. Jednak cieszmy się, że przyszedł jakiś impuls bo do śmierci Stomilu było blisko. Teraz krok po kroku do przodu!

  4. 02.03.19 21:55 kibic

    Prawdziwy Fan ma rację!!! Prawdziwi kibice którzy mają Stomil w sercu nie odpalają rac na własnym obiekcie!!! Myślcie oszołomy to nie boli!! Lepiej mieć kasę na wypłaty dla piłkarzy za walkę a nie na kary dla PZPN!!! Jeszcze raz jak któryś odpali co kolwiek to jego odpalimy!!!

  5. 02.03.19 20:52 Prawdziwy Fan

    Brak pieniędzy, długi tyle wkładu i pieniędzy, nóż na gardle klubu więc kupuje karnet ide na mecz i co..... pitbule oszołomy poprzez użycie piotechniki powodują nałożenie kary na klub!!!!!! (delegat mowił że to nieuniknione). Na listach wpłat na ratowanie klubu próżno było szukać nazwisk liderów kiboli Dumy Warmi..... Brak słów... Idzie zrobić oprawe bez piro i nie trzeba srać we własne gniazdo.

  6. 02.03.19 20:48 Pytanko

    Czy Panowie poprzedni działacze B&B byli wpuszczeni na stadion?

  7. 02.03.19 19:55 ObserwaTor

    Zawodnicy za zwycięstwo otrzymali premie. Widać coś rusza do przodu...

  8. 02.03.19 19:25 Super

    Był, będzie... wyszło mega zajebi.. oby taka ,,zabawa,, byla zawsze

  9. 02.03.19 19:21 N

    Nie musicie już w składzie pisać P. Głowacki, bo drugiego Głowackiego przecież nie ma, poza tym P. niczego nie wyjaśnia:) A mecz miodzio, mądrze taktycznie i z serduchem. SPW:)

  10. 02.03.19 18:37 Carol

    Sobczak mega zawodnik. Będzie z niego duży pozytek!! Nowy Stomil!

  11. 02.03.19 18:17 zorro

    Wielki szacun za walke. Jestem z was dumny! Nowi piłkarze pokazali ze sa wartosciowymi ludzmi i ze im sie I liga nalezy. Tak trzymac

  __           _       
 / _|         | |      
| |_ _   _  __| | __ _ 
|  _| | | |/ _` |/ _` |
| | | |_| | (_| | (_| |
|_|  \__, |\__,_|\__,_|
      __/ |            
     |___/             
 

Redakcja sport.egit.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Najnowsze artykuły

Twitter