Nowy herb Stomilanek Olsztyn. Fot. stomilanki.olsztyn.pl

Nowy herb Stomilanek Olsztyn. Fot. stomilanki.olsztyn.pl

Nowy herb KKP Stomilanki Olsztyn

13.02.19 22:05   rys   15  

I-ligowy klub KKP Stomilanki Olsztyn opublikował w mediach społecznościowych nowy herb. Teraz takim herbem będzie posługiwał olsztyński klub.

Jak się Wam podoba?

Tagi: KKP Stomilanki Olsztyn

Komentarze

  1. 20.02.19 20:48 Fan

    Tak tak w oks szanuja ze ludziom nie placa, brawo, i jescze do ratusza polecieli, dej mam chory klub :D

  2. 20.02.19 10:41 oks

    chociaz tam szanuja ludzi bo w kkp to falsz, klamstwa i obluda ze wiekszosc odchodzi

  3. 20.02.19 08:42 a

    Duma ze hej tylko wstyd dość ze wyników nie było i nie ma to i zadłużenie ze ręce opadają powinni zacząć od ligi okręgowej a nie tylko kasę tam walić

  4. 19.02.19 20:00 @kibic

    Jaka Duma? Zbiórka 30k to powinna pyknąć w 2 dni max a nie dwa tygodnie, wierni kibice na utrzymaniu rodzicow :D

  5. 19.02.19 11:19 a

    Nie były kontuzjowane i nie są miały dosyć pewnie tego klubu zobaczcie ile już dobrych dziewczyn opuściło klub

  6. 18.02.19 23:17 Kibic kibiców

    @kibic najlepiej rozważajcie jak najszybciej, bo prawdziwy Stomil może i biedny, ale jest jedyną prawdziwą Dumą Warmii.

  7. 18.02.19 15:39 ObserwaTor

    Nie widzieliście ich ponieważ po obozie bądź w jego trakcie d9znaly kontuzji..

  8. 16.02.19 09:56 a

    Były jedne z najlepszych zawodniczek Stomilanek . Ciekawi mnie też czemu już nie jeżdżą swoim autokarem coś się pewnie dzieje w tym klubie skoro najlepsze zawodniczki odchodzą dziwne to trochę

  9. 15.02.19 19:10 kos

    Nie były za słabe, dużo grały w wyjściowym składzie.

  10. 15.02.19 18:01 @Fan

    Może były za słabe ?

  11. 15.02.19 09:16 a

    Kilka dziewczyn odeszło bo nie dadzą soba pomiatac

  12. 14.02.19 10:15 Fan

    Widziałem ze kilku dziewczyn na obozie czy sparingach nie ma. Co się dzieje ?

  13. 14.02.19 06:47 @kibic

    Trzeba to rozważyć żeby nie być kojarzonymi z tym upudrowanym trupem z długami i aframi

  14. 13.02.19 23:41 kibic

    jeszcze zmiana nazwy by nie podawać się za tych którymi nie jesteście!

  15. 13.02.19 22:46 kos

    Herb bardzo dynamiczny, ale bardzo martwi prawdopodobne odejście kilku czołowych piłkarek.

     _               
    (_)              
 ___ ___      _____  
/ __| \ \ /\ / / _ \ 
\__ \ |\ V  V / (_) |
|___/_| \_/\_/ \___/ 
                     
                     
 

Najnowsze artykuły

Twitter