Przy piłce Kensuke Enjo. Fot. Paweł Piekutowski

Przy piłce Kensuke Enjo. Fot. Paweł Piekutowski

Kolejny sparingowy remis Stomilu

26.01.19 18:54   rys   16  

Stomil Olsztyn rozegrał kolejny sparing w tym roku. Olsztyński zespół tym razem zagrał z III-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. W drużynie olsztyńskiej zagrali głównie juniorzy oraz piłkarze testowani przez Piotra Zajączkowskiego.

  • Stomil Olsztyn – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:1)

1:0 – zawodnik testowany (33), 1:1 – ? (39), 2:1 – Góral (46), 2:2 – ? (58)

Stomil: zawodnik testowany (83 zawodnik testowant) - zawodnik testowany, Enjo, Jurczak, Jońca, zawodnik testowany (52 Serbintowicz), zawodnik testowany (55 Wasiak), Błędowski (46 Szczerba), zawodnik testowany (75 zawodnik testowany), Góral, zawodnik testowany

Póki nie rozstrzygną się losy olsztyńskiego klubu, to w sparingach nie będą uczestniczyć doświadczeni zawodnicy Stomilu. Przypomnijmy, że prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz negocjuje sprzedaż akcji olsztyńskiej spółki. Od tego zależą losy olsztyńskiego klubu.

Tydzień temu trener Piotr Zajaczkowski odwołał sparing z Huraganem Morąg, ale w tym tygodniu udało się zagrać mecz z innymi trzecilowcem. Stomil zagrał ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i zremisował 2:2.

– Generalnie wynik schodzi na dalszy plan - powiedział po meczu trener Stomilu Piotr Zajączkowski. - Są pozytywy gry kontrolnej ze Świtem, bo kilku zawodników z grup juniorskich potwierdziło przydatność do szerokiej kadry pierwszego zespołu. Z tego się bardzo cieszymy. Ci piłkarze mogą w niedalekiej przyszłości stanowić o sile Stomilu, a przypomnę, że są to chłopacy z rocznika 2001 mające dobre wyszkolenie techniczne oraz niezłe warunki fizyczne. Jeżeli chodzi o zawodników testowanych to do dalszej pracy w następnym tygodniu pozostawimy trzech piłkarzy, a dwóm podziękujemy. Szukamy głównie środkowych obrońców, a ci, którzy zagrali dziś nie potwierdzili swoich umiejętności i przydatności.

Za tydzień Stomil miał zagrać sparing z Wigrami Suwałki, ale rywali wolą grać z Żalgirisem Kowno. Olsztyński pierwszoligowiec szuka sparingpartnera.

Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2

Tagi: Stomil Olsztyn Świt Nowy Dwór Mazowiecki Piotr Zajączkowski

Komentarze

  1. 01.02.19 15:23 jabubu

    Coś redakcja nabrała wody w usta w sprawie Stomilu, a tutaj dzieje się, dzieje się jak mało kiedy. Ja teraz bym postawił na Tyszkiewicza na prezesa. Gość wiele wie i też ma Stomil w sercu jak prezes Radkiewicz

  2. 30.01.19 21:00 greg

    https://stomil.olsztyn.pl/Stomil-nie-zostanie-uratowany-Czasu-juz-nie-ma,e10710.html Z teksu wynika, że to wszystko pozorowanie działań, a Stomilu już nie ma. Chciałbym się mylić, ale kibice powinni domagać się informacji i pikietować pod ratuszem. A tak Stomil umiera w ciszy...

  3. 30.01.19 18:06 ACAB

    No i co "redaktorzy"? Zawsze mówicie; "z naszych informacji wiemy..." To co teraz wiecie? Nikt nie chce plotek przekazać? No pewnie nikt bo nikogo w klubie nie ma. A może Adaś Łopatko co wam palnie? To wasz kolega przecież.

  4. 30.01.19 16:23 M

    przeciez stomil to zaden sponsor czas na zmiane nazwy

  5. 30.01.19 12:07 Pietrek

    Co tam? Płaczecie już? Zapowiadałem Wam w grudniu koniec śmiesznego klubiku i wstydu Olsztyna, ale wtedy pieski na mnie warczały. Teraz już wiem, że to był tylko skowyt płaczu i zażenowania hahahha

  6. 30.01.19 11:24 Tylko chwila

    Tylko chwila dzieli nas od upadku takiego po którym się nie podniesiemy przez kilkanaście lat może teraz by coś mądrego doradził pan Tyszkiewicz zna się chłop jak nikt, Panie Radkiewicz przyzna się pan ze to pana przerosło czy dalej opowiadamy bajeczki o nowych lepszych czasach,Dlaczego pan to zrobił i robi dla naszych kibiców???? Z premedytacja ile to jeszcze potrwa?

  7. 29.01.19 18:56 zorro

    Proszę o kulturę i nie używanie brzydkich słów, nawet jeśli prezesa nie lubimy to powiedzmu mu prosto ale kulturalnie odejdź, nie radzisz sobie, przerosło cię to. Nie używajmy wulgaryzmów! Jesli ktoś ma informację co do rzeczywistej sytuacji, to niech coś napisze. Czy jest ten inwestor, czy go jednak nie ma i bankructwo się szykuje...

  8. 29.01.19 09:30 Prawda

    Najlepsze są te teksty że ma Stomil w sercu a inni to hieny, tylko że te hieny utrzymywał klub a Ty masz Stomil w sercu i drugi raz ogłosisz jego upadłość

  9. 29.01.19 02:58 Janek sss

    We wtorek usłyszycie nie ma sponsora idziemy w stronę upadku, weź ten cyrk skończ Wasz mościu bo robi się to nudne i śmieszne ,jak prawisz o twojej niebieskiej krwi....

  10. 28.01.19 23:41 zorro

    Odszedł najlepszy piłkarz Tańczyk, bramkostrzelny skrzydłowy, który nakręcał atak. Teraz to już nieważne czy ktoś czy coś przejmie klub, bo po odpływie 4 graczy z I składu to już spadek murowany, zwłaszcza że minus 3 punkty za chwilę staną się faktem. Juniorzy to na 4 ligę.

  11. 28.01.19 07:47 Sztab

    Nie za mało macie ludzi w sztabie trenerski w tej biedzie 5 trenerów a zawodników 8 na trening ,prezes nie od tej strony to wszystko zaczął!!!

  12. 28.01.19 06:33 Luroy

    Polityka klubu doprowadza do tragedii w 6 miesięcy rozwalono klub, zawodnicy rozwiązują z winy klubu kontrakty Prezes podpisuje nowe umowy gdzie stare trzeba będzie zapłacić.Klamania cześć dalsza w Radiu Olsztyn Prezes mówi o 4 mln długu w audycie jesz 600 tys, po co to robi?Ano po to bo nie podołał zadaniu i jeszcze jedno 4 mln było we wrześniu to teraz tez jest 4 mln to Prezes wszystkim płaci na bierząco czy zadłużył nasz klub na 8 mln tym mądrym zarządzaniem,. Ktoś zna odpowiedz?

  13. 27.01.19 09:41 Stomil

    Klepa by się przydał na obrone

  14. 27.01.19 07:50 KIBIC dużymi literami

    Super wielki znawca i dolownik.Takich kibiców potrzeba ?

  15. 26.01.19 23:42 Michał

    Piotrek Klepczarek podobno odchodzi ze Znicza może go Zajączek sprowadza do Stomilu waleczny przynajmniej i z Olsztyna

  16. 26.01.19 22:41 MAN

    Dalej testujcie zawodników testowanych, dalej odsuwajcie wychowanków (a kto ich szkolił jak nie trenerzy STOMILU) to wychowankowie są słabi czy trenerzy grup młodzieżowych nie mają pojęcia o trenowaniu nie dotyczy trenera ZEJERA, MICHALEWSKIEGO , ALANCEWICZA co pozostali reprezentują w jakich ligach grali żeby młodzież trenować , tylko niedługo zostaniecie z ręką w nocniku a juniorzy wysrają się na was i na wasze dziwne pomysły . Patologi ciąg dalszy

 _            __ _ 
| |          / _(_)
| |__   __ _| |_ _ 
| '_ \ / _` |  _| |
| |_) | (_| | | | |
|_.__/ \__,_|_| |_|
                   
                   
 

Najnowsze artykuły

Twitter