Piotr Głowacki. Fot. stalrzeszow.pl

Piotr Głowacki. Fot. stalrzeszow.pl

Piotr Głowacki podpisał kontrakt ze Stalą Rzeszów

10.01.19 20:36   rys   11  

Były piłkarz Stomilu Olsztyn Piotr Głowacki na wiosnę zagra w III-ligowym klubie. Olsztyński pomocnik podpisał 2,5 letnią umowę ze Stalą Rzeszów.

– Jakiś czasu temu postanowiłem, że będę chciał zmienić klub i poszukać nowych wyzwań. Rzeczywiście miałem kilka propozycji z wyższych lig, ale Stal była bardzo konkretna, a wizja drogi jaką chce przejść, zupełnie przekonała mnie do tego projektu. Dodam jeszcze, że mój nowy klub był bardzo zdeterminowany abym tu trafił i to też miało znaczenie. Niektórzy może się dziwią, że zamieniam I ligę na III, ale po pierwsze w wielu klubach nawet na zapleczu ekstraklasy nie ma takiej organizacji jaką zastałem w Stali. Po drugie nie zamierzam zbyt długo grać w III lidze. Liczę, że szybko wrócę z moim obecnym klubem, tam gdzie niedawno występowałem – przyznał w rozmowie z serwisem stalrzeszow.pl Piotr Głowacki.

Tagi: Stomil Olsztyn Piotr Głowacki Stal Rzeszów

Komentarze

  1. 12.01.19 21:58 kolo

    zabierz jeszcze brata, judasza wełnę i jasia. I idźcie w pizdu.

  2. 12.01.19 21:17 zorro

    dajta spokój, chłopiec dobrze piłkie podbija widać na filmie. Sami umieta tak kopnoć w góre co by nie spadła? Tylko fafać umieta. Tam sie chłopiec odegra, co by tylko go na ławce nie sadzali bo to talent je!

  3. 11.01.19 22:37 Gieniek

    Nie pasowal dla Selekcjonera w koncepcji budowania drużyny sztab trenerski stwierdził ze są mocniejsi kto to dogra takiego zarządcy to tu jeszcze nikt nie spotkal

  4. 11.01.19 17:45 kibic

    Ale mają branie gracze Stomilu hi hi, Głowacki przeszedł do III ligowej Stali Rzeszów. Piękne miasto i liga w sam raz na jego poziom hi hi . Orły! Dla nich Stomil to jedyne miejsce w I lidze...

  5. 11.01.19 17:40 zorro

    Adekwatny klub do poziomu większości piłkarzy Stomilu. Chcą zarabiać jak w ekstraklasie a grać na poziomie 3-4 ligi. Widać że to już koniec kariery tego piłkarza, dogra w 3 lidze do emerytury. Gdyby był dobry to by chociaż w 2 lidze pogral w Gryfie Wejcherowo , Elanie Toruń lub Bełchatowie. Rzeszów nie zbyt ciekawe miasto do życia.

  6. 11.01.19 13:11 @irek

    Głąbem to jesteś ty sprawdź słowo bynajmniej!

  7. 11.01.19 12:28 Super że poszedł

    Tylko żeby się tak nie potykał o własne nogi jak biega !

  8. 11.01.19 12:07 irek

    Kibicowskie głąby znów dają sobie znać. Żyjecie u mamusi na garnuszku i wypisujecie bzdury. Bo dla was każdy, kto odchodzi, to zdrajca. Bynajmniej w Stali będą mu płacić, a nie jak w waszym śmiesznym klubiku.

  9. 11.01.19 11:44 Fish

    Niech idzie w pizdu!

  10. 10.01.19 21:42 S

    O bracie zapomnial