Piotr Zajączkowski. Fot. sport.egit.pl

Piotr Zajączkowski. Fot. sport.egit.pl

Trener Zajączkowski sprawdzi młodych piłkarzy

10.12.18 20:20   rys   15  

Stomil Olsztyn w najbliższą środę (12 grudnia) rozegra sparingowe spotkanie z Mławianką Mława. Olsztyński szkoleniowiec Piotr Zajączkowski zorganizował ten mecz żeby przyjrzeć się młodym zawodnikom z regionu.

W meczu zagrają juniorzy Stomilu Olsztyn, Warmii Olsztyn czy Jezioraka Iława.

Początek sparingu o godz. 16 w Mławie.

Tagi: Stomil Olsztyn

Komentarze

  1. 11.12.18 21:00 Kibic

    On. Nie obrażaj pracowników michelina , w przeciwieństwie do większości naszych piłkarzy i działaczy oni uczciwie i ciężko pracują.

  2. 11.12.18 19:19 On do Kibic

    Tylko ze Siemaszko większość z karnych nastrzelal słabo to wyglada po kogo my sięgamy ?zaraz może kogoś z Michalina wezmą?

  3. 11.12.18 18:15 Xxx

    Trenerze o Różnowie Pan zapomniał tam solidna ekipa jest nawet były pierwszo ligowiec gra. Klewki też paru niezłych ludzi mają Adaś wie najlepiej. Z błękitnych Orneta też niech pan weźmie wiadomo kogo i niema opcji jesteśmy rycerzami wiosny. Brawo ty

  4. 11.12.18 18:08 Skin88

    Nie ma co się oszukiwać że zapomnieliśmy o młodzieży więc lepiej zamiast przyznać się do błędu i dbaniu o przyszłe pokolenia to chcą osłabiać Warmię i Jezioraka mimo nie chęci do obu drużyn nie popieram takiego działania

  5. 11.12.18 17:01 zorro

    o testowaniu Malanowskiego piszą już na stronie Stomil

  6. 11.12.18 14:37 Prawda

    Tak dbają o młodych że z rocznika 2000 został tylko Mosak A i on już z tąd idzie A na młodych nie stawiają wolą z poza Olsztyna i regionu

  7. 11.12.18 11:24 Aa

    Malanowski z Concordii :)

  8. 11.12.18 09:31 ol

    Łukasika

  9. 11.12.18 09:20 Do warto

    Nie ośmieszajcie się z tym Maciążkiem. Gość tyle bramek zawalił w Huraganie. Gra obronna Huraganu była dramatyczna. Jedynie na pochwałę zasługuje bramkarz Lawrenc. Reszta dawała babole.

  10. 10.12.18 23:37 warto

    Rafał Maciążek środkowy obrońca z Huraganu dobra głowa ograny w Olimpii

  11. 10.12.18 21:34 Juve

    A ja Krystiano Runaldo!

  12. 10.12.18 21:29 OKS!!!

    Jabym widzial Piotra Grzelczaka w roli napastnika od przyszlej rundy w Stomilu

  13. 10.12.18 21:19 Victor

    moze Eduardo z elblaga?

  14. 10.12.18 21:09 on do KIBIC

    Doświadczonych napastników to my już mieliśmy. Zahorski czy Abbott. Szukajmy skutecznego :) Siemaszko nie był doświadczony a siekał więcej bramek niż Góral obecnie. Też słuchałem tej wypowiedzi Zająca w dla radia UWM FM. I ja zrozumiałem to tak, że Brazyliana nie jest do wyjęcia za darmo z Huraganu.

  15. 10.12.18 21:07 KIBIC

    Zajac szukaj napastnika doswiadczonego! Rozbawila mnie wypowiedz Zajaca ze nie wezmie brazylijczyka z Moraga do Stomilu bo Huragan wredy bedzie mial problem z utrzymaniem. Jak mysli tak robi...

     _                    
    | |                   
  __| |_   ___      _____ 
 / _` | | | \ \ /\ / / _ \
| (_| | |_| |\ V  V /  __/
 \__,_|\__, | \_/\_/ \___|
        __/ |             
       |___/              
 

Najnowsze artykuły

Twitter