Janusz Bucholc. Fot. sport.egit.pl

Janusz Bucholc. Fot. sport.egit.pl

Janusz Bucholc po meczu Stomil - ŁKS Łódź. ZOBACZ WIDEO!

02.12.18 19:35   rys   14  

Stomil Olsztyn zremisował 2:2 z ŁKS-em Łódź. Po meczu dla przedstawicieli mediów wypowiedział się kapitan olsztyńskiego zespołu Janusz Bucholc.

Tagi: Stomil Olsztyn Janusz Bucholc ŁKS Łódź

Komentarze

  1. 07.12.18 01:19 gryf

    jakich Suwałk??? tam go nikt nie chce! Do Wikielca, na ławę

  2. 05.12.18 19:15 zenada

    brawo janek jestescie dojarzami wy dotrwaliscie a za premie w tamtym roku ile wzieliscie? jakie macie kontrakty? a kiedys sie na was skladalem a wychodzi ze niektorzy maja za ta padake ponad 10 tys na mies ,powiedz ile dostales premi i pakuj sie do suwalk

  3. 03.12.18 17:31 kibol

    Brawo Janek w koncu nie pierdoliłes tylko powiedziałes to co myslisz brawo!!!!

  4. 03.12.18 00:02 Aleks

    Janek ma w sercu Stomil, nie czepiajcie się piłkarzy że tyl zarabiają.. Ktoś z nimi podpisał umowę, jeśli tak to psi obowiązek płacić. To tak jakby wam w pracy zaczęli płacić 1 tys zł bo firma ma kłopoty to co byście siedzieli cicho jak macie w umowie 3-4 kafle?.... Więc trochę zrozumienia.... To wina prezesa że podpisał takie umowy. Nie stać nas to zatrudniamy tańszych i tyle...

  5. 02.12.18 21:15 vegeta

    Jasiu jak tak bardzo ci leży na sercu dobro klub proponuję, żebyś ty i twoi koledzy z szatni zrzekli się wypłat za 2-3 ostatnie miesiące. Może wtedy klub wyjdzie na prostą. Kibice robili już nie raz składkę a wy ?

  6. 02.12.18 21:00 Tomeczek

    To nie Grzym jest antysportowcem nr 1 w Olsztynie. To Jasiu Bucholc!!! Dla Jasia nie liczą się inne dyscypliny sportowe w mieście. Jasiu nie dostrzega, że inni mają większe sukcesy. Dla Jasia liczy się tylko Stomil i nic więcej. Ładnie sobie i swojemu klubowi psujesz opinie wśród innych klubów i sportowców w Olsztynie

  7. 02.12.18 20:51 Harry

    "brawo" kibice z młyna. Odpalając race zapewne pomogliscie swojemu klubowi. Zamiast kasę z rac wydaćna klub to spowodowaliscie że będzie kara. Super.

  8. 02.12.18 20:41 maniek

    Jasiu, zapytaj się lepiej swojego Prezesa, co zrobił, abyś miał pieniądze na czas. Ile razy masz płakać w mediach, że tylko Grzymowicz ma dawać pieniądze? A co, AZS to nie chluba Warmii i Mazur w Polsce i Europie - przypominam, oni grają w Ekstraklasie i europejskich pucharach, a Ty TYLKO na poziomie drugiej ligi. Więc przemyśl to co mówisz, bo dla Ciebie to tylko Stomil Stomil Stomil, a inni się nie liczą. ZACZNIJ OD SIEBIE!!!

  9. 02.12.18 20:32 krashan

    Prezes obiecał transparentowsc,śniadania z mediami, a kibice dalej nie wiedzą komu i ile klub zalega pieniądze i na co poszła kasa z pjs. A tu tylko non stop błaganie o pieniądze z miasta. Dziadostwo

  10. 02.12.18 20:32 Vegeta

    Janek jak ci tak źle to poproś o rozwiązanie kontraktu. W twoim wieku i z twoimi umiejętnościami max Huragan Morąg. Lepiej postawić na na młodego wychowanka. Janek tylko myśli jak tu kasę wyciągnąć z kieszeni podatnika.

  11. 02.12.18 20:17 kibic

    Jasiu, wracaj do Suwałk. Pierwszy płaczek razem z wełną. Odciążycie budżet klubu miernoty

  12. 02.12.18 20:09 S

    Brawo Jasiu!!!

  13. 02.12.18 20:07 Maxi

    A czy ktoś ujawni ile kopacze pobierają miesięcznie z klubu? Jeżeli ja pobieralbym z 10 tysięcy od początku roku plus megapremie z pjs to jakby klub nie wypłaciły 2 pensji to bym jednak nie płakał. Bo docenianie piłkarzy za to że wychodzą na boisko i biegają to tak jakby szef chwalił pracownika że przyszedł do pracy i coś robi.

  14. 02.12.18 19:54 lopez

    Brawo Janusz! Czy Olsztyn stać na I liugę i promocję miasta przez sport. Pytanie do Grzymka krętacza. Jeżeli klub uapnie proponuję utrącić Grzyma ze stołka i rozpisać nowe wybory. Ponadto czy prokuratura śpi? Ktoś przytula 1,5 mln z Pro-Junior i nic! Jeżeli były długi na rzecz ZUS-u lub Urzędu Skarbowego to w pierwszej kolejności zabezpiecza się środki. Od czego rada nadzorcza, zarząd? Kto wydaje kasę na oświetlenie i podgrzewanie murawy , nie mając kontroli nad klubem. Niegospodarność to małe słowo!

 _                      
| |                     
| |__   ___ _ __  _   _ 
| '_ \ / _ \ '_ \| | | |
| |_) |  __/ |_) | |_| |
|_.__/ \___| .__/ \__, |
           | |     __/ |
           |_|    |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter