Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Walne w Stomilu dopiero na koniec tygodnia

25.11.18 21:29   rys   14  

Wszyscy wyczekują co wydarzy się podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Stomilu Olsztyn SA. Właściciele I-ligowca mieli spotkać się w poniedziałek, ale spotkanie zostało przesunięte na piątek. Kibice olsztyńskiego klubu i wszyscy związani z klubem muszą uzbroić się w cierpliwość.

Datę zmieniono na prośbę głównego akcjonariusza. Walne odbędzie się teraz w piątek (30 listopada) o godz. 16:30.

- Sytuacja w klubie jest trudna, jednak wierzę, że możemy wspólnie walczyć o przyszłość Stomilu Olsztyn - pisał tydzień w oficjalnym oświadczeniu temu prezes Stomilu Maciej Radkiewicz. - Cały czas na różnych płaszczyznach prowadzone są rozmowy ze sponsorami, aby wyprowadzić klub z finansowej zapaści. Pragnę zapewnić, że robimy wszystko co w mocy, aby znaleźć środki na bieżące funkcjonowanie spółki. Przez ostanie trzy dni zarówno przedstawiciele rady drużyny jak i ja odbyliśmy szereg spotkań z Panem Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem oraz Panem wiceprezydentem Jarosławem Słomą na temat przyszłości "Dumy Warmii", w trakcie których szukaliśmy rozwiązań sytuacji.

Do meczu z Bytovią Bytów (zwycięstw 3:2 - red.) piłkarze Stomilu przygotowywali się głównie trenując indywidualnie. Do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (porażka 0:2) trenowali w normalnym mikrocyklu, ale pomocnik Stomilu Grzegorz Lech podkreśla, że o normalności nie ma mowy.

- Nie można powiedzieć, że to było normalne trenowanie - mówił po ostatnim meczu Lech. - Tak by było jakbyśmy mieli czyste głowy i można było się skoncentrować w 100 procentach na meczu. Wszyscy maja tego dosyć i należy to zakończyć. Czekamy na decyzje władz. Niech podejmą decyzję o losach klubu. Tak jak my się wypowiadamy na temat Stomilu, to niech wypowiedzą się też władze, które odpowiadają za Stomil. My nie czujemy tego że klub miałby wychodzić na prostą. Irytuje to nas, irytuje kibiców. Mamy kolejny tydzień do meczu z ŁKS-em Łódź i wierzę w to, że do tego czasu się wiele wyprostuje.

Stomil z ŁKS-em Łódź zagra 1 grudnia o godz. 16.

Tagi: Stomil Olsztyn ŁKS Łódź Maciej Radkiewicz Grzegorz Lech

Komentarze

 1. 30.11.18 20:47 justus

  Borkosia nie ma od 0,5 roku! Co zrobił nowy prezes poza narzekaniem? Nic!! Pierdzi w stołek dziad jeden. Kosztów będzie przybywać bo przybywają koszty - wypłaty, energia etc. Ale gdzie kasa Galerii? Gdzie kasa z Pro-Junior? Czy Grzym i miasto jako głowny udziałowiec dają kasę na funkconowanie klubu? Co oni robią by ratować I ligę w mieście wojewódzkim! Odpowiem nic! Udają że pomagają, tzw pudrowanie trupa! Grzym chce zniszczyć sport zawodowy w mięście. Nie będzie piłki, nie będzie ręcznej, za chwilę siatkówki, nie trzeba stadionu i hali sportowej... Kiedy nie będzie Grzyma!!!

 2. 30.11.18 19:46 goofi

  Grzymek grabarzem Stomilu na taczkę z niw i won z ratusza!!!

 3. 30.11.18 18:43 sarsa

  Czy jesteśmy Hetmanem Zamość?

 4. 30.11.18 18:40 jarek

  Szach mat i Grzymek wygrywa!!!! Załatwił was bez mydła, naiwniaki co na niego głosowaliście.

 5. 30.11.18 14:16 kibicc

  Mecz raczej sie nie odbedzie,gasimy światło ,długi duzo wieksze jak 2 mln.

 6. 29.11.18 18:21 greg

  Plan Grzymka w likwidowaniu sportu w Olsztynie wchodzi w decydującą fazę. Nie będzie Stomilu, Warmii, jeszcze trochę i pora na siatkarzy... Będzie tylko beton i jego wierni sprzymierzency. Nie potrzebny będzie stadion i hala sportowa. Likwidacja sportu w mieście, a ciemny lud znowu się pod tym podpisał w wyborach..

 7. 27.11.18 17:42 kolo

  Olsztyn to nie Łódź. Tu się skończy jak w Zamościu. Kto wie w której lidze jest Hetman?

 8. 26.11.18 22:19 olek

  Przeciąganie aby tylko część piłkarzy straciła cierpliwość. Już było to przerabiane nie raz. Na prośbę "głównego akcjonariusza"? Nie można napisać wprost? Na prośbę miasta przedłuża się ciężką sytuację.

 9. 26.11.18 14:39 m

  TRZEBA ZACZAC WSZYSTKO OD NOWA JAK WIDZEW I LKS LODZ

 10. 26.11.18 13:18 Hejej

  Wcześniejszy to był profesor prawda? Dajta spokój.

 11. 26.11.18 12:55 Fff

  A od czego Prezes jest?Marnots takiego amatora Stomil jeszcze nie miał za sterami

 12. 26.11.18 12:42 ja

  czyli nadal postawa "dej, dej, dej". Rozwiązać, ogłosić bankructwo i pogonić nieudaczników z klubu (i tych grających i tych zarządzających)

 13. 26.11.18 10:05 Dajtki

  2 miliony to promil jak Stomil. A gdzie kasa dla pilkarzy za wywalczenie z PJS. A gdzie kasa za utrzymanie w lidze za zeszły sezon .Na dzien dobry musieliby podatnicy olsztynscy wywalic co najmniej 3 miliony złotych.Zaorac to i zaczac od początku

 14. 26.11.18 00:17 Grzegorz

  wyprosuje ?, czyli dostaniecie kasę? A za co za porażkę! Takiego, bez pracy nie ma kołaczy, a wy się op...cie w tej robocie a chcecie zarabiać jak lider I ligi lub zespół ekstraklasy.

          
          
 ___ _____  _____ 
/ __|/ _ \ \ / / _ \
\__ \ (_) \ V / __/
|___/\___/ \_/ \___|
          
          
 

Najnowsze artykuły

Twitter