Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Prezes Radkiewicz wydał oświadczenie. Jednak zostaje w Stomilu

18.11.18 21:41   rys   17  

Od kilku dni mówiło się o tym, że prezes Stomilu Olsztyn Maciej Radkiewicz zrezygnował z piastowanego stanowiska. W poniedziałek miała odbyć się konferencja prasowa, ale została odwołana. Dlaczego? Wszystko wyjaśnione zostało w oficjalnym oświadczeniu.

"Szanowni Państwo,

Miniony tydzień dla Stomilu Olsztyn był bardzo burzliwym okresem. W związku z zaległościami finansowymi piłkarze pierwszej drużyny zawiesili na trzy dni treningi, a spotkanie z Bytovią Bytów stało pod znakiem zapytania. Konferencja prasowa zaplanowana na dzień 19 listopada (poniedziałek) nie odbędzie się w tym terminie. Z przedstawicielami mediów spotkam się po Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, które odbędzie się 26 listopada o godzinie 13:00 w olsztyńskim Ratuszu. Z tego miejsca zapraszam na WZA byłego prezesa Zarządu Stomil Olsztyn S.A. Pana Mariusza Borkowskiego. Liczę na Pana obecność.

Sytuacja w klubie jest trudna, jednak wierzę, że możemy wspólnie walczyć o przyszłość Stomilu Olsztyn. Cały czas na różnych płaszczyznach prowadzone są rozmowy ze sponsorami, aby wyprowadzić klub z finansowej zapaści. Pragnę zapewnić, że robimy wszystko co w mocy, aby znaleźć środki na bieżące funkcjonowanie spółki. Przez ostanie trzy dni zarówno przedstawiciele rady drużyny jak i ja odbyliśmy szereg spotkań z Panem Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem oraz Panem wiceprezydentem Jarosławem Słomą na temat przyszłości "Dumy Warmii", w trakcie których szukaliśmy rozwiązań sytuacji.

Dziękuję za życzliwość i chęć pomocy zarówno władzom Miasta Olsztyn jak i władzom Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dziękuję również wszystkim kibicom i osobom życzliwym klubowi za wsparcie.

Pragnę również zapewnić, że pozostaję na stanowisku Prezesa Zarządu Stomil Olsztyn S.A. i nie opuszczam klubu w tej trudnej sytuacji.

Przed nami dwa arcyważne domowe mecze jeszcze w tym roku! Razem możemy więcej!

Z poważaniem

Maciej Radkiewicz."

Tagi: Stomil Olsztyn Maciej Radkiewicz

Komentarze

  1. 26.11.18 13:17 Prawda

    Radex już nie jeździ PreziO nie płaci wielu firmom nie płaci,

  2. 22.11.18 18:35 kibol

    a jeszcze jedno nie siej fermentu bo skąd możesz wiedzieć takie rzeczy skoro dzisiaj dopiero klepnęli nową radę KUMACZU!!!!

  3. 22.11.18 18:13 kibol

    ty obronca nieradkiewicza - oczywiscie ze jestem za czystym i silnym STOMILEM JARZYSZ!!! może wszystkiego nie wiem ale też o paru jego ruchach śmiesznych WIEM!!! nie broniąc nikogo miasto miało wyjebane na ten klub i dawało ochłapy KUMASZ!!!! były firmy które chciały budować stadion i za każdym razem byly odprawiane z kwitkiem POJMUJESZ!!! oby miasto w końcu zrozumiało że sport i przedewszystkim Stomil jest WAZNY DLA MIESZKAŃCÓW !!!! ALE JESZCZE SIE PRZEKONAMY CO TEJ PAJAC POKAŻE ALBO POŁOZY KLUB ALBO GO URATUJE!!!!! OBY!!! dlamnie gość strzela sobie co chwile w kolano aż dziw że jeszcze łazi KUMASZ!!!! zreszto juz raz sie poddał!!!

  4. 22.11.18 17:52 do poniżej

    Co ty pierdolisz chłopcze o jakim ty klubie piszesz o jakich sponsorach,inwestorach,nieradkiewicz nie załatwił niczego(mimo obietnic) a poza tym zraził do wspierania klubu obecnych dobroczyńców i co najgorsze rozjebał szatnię!!!

  5. 21.11.18 16:21 kibol

    Obroncy nieradkiewicza sie skonczyli a co ty mozesz wiedziec co ten gosc wyprawia to tak ma wygladac zalatwianie sponsorow ze idzie sie i sciaga characze ten gosc rozpierdoli do konca ten klub zobaczymy czy wtedy sie odezwiecie barany

  6. 21.11.18 11:44 DO Stomil

    Co TY bredzisz STOMIL - Zarząd jest niewiarygodny - obecnie! Ten sam zarząd który działał za poprzednika Pana BORKOWSKIEGO! Jeżeli TEN ZARZĄD kontrolował wydatki i zgromadzeniu WALNYM oraz in. stan finansowy im się zgadzał? to albo faktycznie jest NIEUDOLNY albo MACZAŁ PALCE W MACHLOJACH i ZNIKNIĘCIU KASY!!!! Więc kto tutaj jest NIEWIARYGODNY???? Obecny Prezes jest jeszcze za krótko i to z kontem pustym jak bęben od pralki więc zgadzam się z obserwatorem - oceniać można - ALE ZA ROK!

  7. 21.11.18 10:50 obserwator

    Wstyd to przynosicie WY forumowicze! Pie....r......cie aby tylko pier…..ć!!!! Od min. DEKADY było GÓWNO w tym klubie! i jak wwidać WSZYSTKIM to pasowało... a dlaczego? Bo dało się kręcić finansowo? Klub był zawsze TRUPEM a z naszymi ZAWODNIKAMI i tym KLUBEM NIKT nie chciał się utożsamiać! Znalazł się człowiek który chce wydobyć TRUPA z mułu???? to WY od razu fala HEJTU!!! Oceń za rok! Zobacz co zrobił a nie z góry "temu Panu dziękujemy..." A Przez 10 lat nikomu jakoś nikt nie dziękował????? CHŁOP Z GÓWNA BICZA NIE UKRĘCI!!!!!!! KTOŚ TE DŁUGI NAROBIŁ??? POCIĄGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI POPRZEDNIKA I CAŁĄ RADĘ NADZORCZĄ!!!!!! Pierd....cie i pierd....cie tylko!!!!~! żadnych konkretów - jak tępi KIBOLE z sianem w łbach!!! To proszę! jakiś mocny kandydat?????? Jakaś opcja???? może jakiś pomysł?????? JEZELI KRYTYKA????? OK! - ALE ZA NIĄ PROSZĘ ROZWIĄZANIE!!!! A nie jak stado tępych kibolskich matołów - RYCZYCIE..... żenujące - JAKI KIBIC - TAKI KLUB!!!! Warmińsko - murzyńskie kibolskie zagrywy….

  8. 20.11.18 18:09 greg

    Jak długo będziemy tolerować takich nieudolnych ludzi we władzach miasta i Stomilu. Kiedy skończy się pozorowanie, a zaczną właściwe decyzje.

  9. 20.11.18 18:06 Stomil

    Jeżeli w klubie pozostanie "Prezes" Radkiewicz to nic się nie zmieni. Aby klub dobrze funkcjonował potrzebny jest zarząd złożony z kilku osób. W obecnej sytuacji nikt nie wejdzie do zarządu ponieważ "Prezes" jest niewiarygodny i nie budzi zaufania. A zarząd to podstawa. Amen.

  10. 19.11.18 19:06 Ar

    Dupa nie dumą Warmii i mazur

  11. 19.11.18 09:53 AP Ostróda

    Prezes Radkiewicz albo nie zna prawa spółki albo próbuje z kibiców i opinii publicznej robić debili. 1. Prezes nie może w taki sposób zwoływać Rady Spółki jest to niezgodne z zapisami w statucie. 2. Prezes nie może wzywać czy zapraszać kogokolwiek na spotkanie Rady ponieważ takie wnioski składa jej przewodniczący. 3. " odbyliśmy szereg spotkań z Panem Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem oraz Panem wiceprezydentem Jarosławem Słomą " proszę o informacje dokładne ile było spotkań, jedno to nie szereg. 4. Prosimy o informację z jakimi firmami prowadzi Pan Radkiewicz rozmowy, bo z tego co wiadomo to sam osobiście z nikim nie rozmawia. Robią to inni w imieniu klubu.

  12. 19.11.18 09:29 Stomil

    Ja cię kręcę co dwa dni inna decyzja człowieku weź wypiera...... z tego klubu Cała Polska się śmieje WZA jest 23 A nie jak piszesz 26.11 celowo wprowadzasz w błąd czy masz coś ..?

  13. 19.11.18 09:26 Ja

    Nieradkiewicz kończ wasc wstytu oszczędź

  14. 19.11.18 08:57 Kibic starej daty

    Panu już dziękujemy, idź gdzieś indziej rozwalac wszystko czego dotkniesz, radkiewicz won.

  15. 19.11.18 07:08 KIBIC dużymi literami

    Takich fanow , mixów i Fishów to chyba Stomilowi nie potrzeba bo to jest dopiero bagno,

  16. 19.11.18 06:05 Mix

    No i super zostaje szybciej się rozpierdoli to bagno ale macie prezesa pośmiać się można z jego decyzji

  17. 18.11.18 23:08 Fish

    Chyba nikt nie łyka tych frazesów wydalanych z tego pana?!

   _        _ _ 
  (_)      (_|_)
   _ _   _  _ _ 
  | | | | || | |
  | | |_| || | |
  | |\__, || |_|
 _/ | __/ |/ |  
|__/ |___/__/   
 

Najnowsze artykuły

Twitter