Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. Emil Marecki / sport.egit.pl

Warmia Energa przegrała w pucharze

13.11.18 22:52   kyn   13  

Warmia Energa Olsztyn przegrała pucharowe spotkanie z Meblami Wójcik Elbląg 25:27. Olsztynianie cale spotkanie gonili wynik, zabrakło jednak skuteczności, by w końcówce przechylić szalę na własną korzyść.

  • Meble Wójcik Elbląg - Warmia Energa Olsztyn 27:25 (14:10)

Warmia Energa: Gawryś, Kłodziński - Dzido 2, Starzec, Idzikowski 2, Hegier 3, Pasymowski, Kopyciński 2, Sikorski 2, Kosmala 1, Golks 5, Olewniczak, Deptuła 3, Melwski 5.

- Pierwsza połowa pod dyktando Elbląga - powiedział po meczu trener Warmii Energa Daniel Żółtak. - Sporo jednak było niewykorzystanych przez nas sytuacji. W drugiej połowie zaczęliśmy grać naprawdę bardzo dobrze w obronie, agresywnym 6-0. Kilkukrotnie doszliśmy przeciwnika na jedną bramkę. Mieliśmy niestety kilka niewykorzystanych sam na sam i w kontrach, gdy wychodziliśmy, to gubiliśmy bardzo ważne piłki. Szkoda tej drugiej połowy, bo bylismy w niej zespołem lepszym, niestety nie przełożyło się to na wynik. Szkoda też tego spotkania, bo chłopcy włożyli w ten mecz mnóstwo zdrowia i ta druga połowa wyglądała o wiele lepiej, ale niestety to Elbląg wygrał.

Kolejne spotkanie Warmiacy zagrają już w lidze. W sobotę zmierzą się na wyjeździe z Mazurem Sierpc.

Tagi: Warmia Energa Olsztyn Daniel Żółtak Meble Wójcik Elbląg Puchar Polski

Komentarze

  1. 20.11.18 18:11 zorro

    Z Nielbą mecz ostatniej szansy, albo zwycięstwo albo pożegnanie pana Żółtaka....

  2. 15.11.18 10:04 Zły

    Zawodnik to zawodnik. Każde dziecko wie że to co było a nie jest... ..... jest nowy sezon wyniku nie ma , gra coraz gorsza byłem na meczu z Gdańskiem 2 miesiące temu, aż się oglądać nie dało. Bez motywacji i pomysłu. 2 miesiące minęły i jest jeszcze gorzej . Przegrana z juniorami. Warmia przegrywa nawet z juniorami!przestańcie już pisać o obronie z zeszłego sezonu! Pan Żółtak sprowadzi Warmie do II ligi. Nie radzi sobie jako trener i już.

  3. 14.11.18 21:29 Prpuc

    Panowie, patrzcie rok temu kto grał w obronie. Trenera na ławce nie było trzeba. Najlepsza obrona w lidze. Zachęcam, żebyśmy byli z tymi młodymi chłopakami w Uranii. Nie wieszajcie tenera bo rok temu zostawił trochę zdrowia na boisku.

  4. 14.11.18 19:27 kibic

    Nie wieszajcie trupów na trenerze zauważcie, że w tamtym sezonie Zółtak był trenerem grającym i to on kierował obroną i był jej filarem a czasami grał za 2 osoby... tak więc trochę pokory a to, że ryba psuje się od głowy to raczej wyżej bym szukał kto prowadzi rozmowy z nowymi zawodnikami których w tym sezonie wzmocnień brak oprócz Kopyta

  5. 14.11.18 19:10 Zły

    Najgorsze jest to że dla tego trenera Warmia to tylko poligon doswiadczalny.

  6. 14.11.18 18:56 m

    popieram zobaczymy do konca rundy

  7. 14.11.18 18:12 Zły

    Ryba psuje się od głowy! A chyba głową drużyny jest trener ?

  8. 14.11.18 17:27 m

    gdzie ta druzyna z charakterem ktora grala w okrojonym skladzie i wygrywala

  9. 14.11.18 09:17 Do trenera

    Litwin już dawno by zrobił porządek i trenera wymienił. Tylko on miał jaja. Niech pan Żółtak trenerski się uczy gdzie indziej!

  10. 14.11.18 09:00 M

    pan ZOLTAK chyba za szybko wszedl na trenerke

  11. 14.11.18 08:58 mokat

    druzyna z elblaga zlozona w ostatniej chwili gra lepiej od olsztyna wstyd

  12. 14.11.18 08:22 Do urani już nie przyjde

    Panie Żółtaku niech ma pan trochę honoru i zostawi to! Do urani więcej nie przyjdę bo nie ma po co. A bilety droższe. Kończ waść, wstydu oszczędź!

  13. 13.11.18 23:03 mokat

    nie dobrze sie dzieje

 _     _               
| |   (_)              
| |__  ___      _____  
| '_ \| \ \ /\ / / _ \ 
| | | | |\ V  V / (_) |
|_| |_|_| \_/\_/ \___/ 
                       
                       
 

Najnowsze artykuły

Twitter