Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Stomil przegrał z Wigrami i pożegnał się z Pucharem Polski

07.11.18 19:50   rys   20  

Stomil Olsztyn w Suwałkach pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Polski. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali 2:3 z Wigrami i odpadli z 1/16 finału rozgrywek "Pucharu Tysiąca Jezior".

  • Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 3:2 (1:1)

0:1 - Góral (11), 1:1 - Mackiewicz (25), 2:1 - Sabiłło (54), 3:1 - Barczak (61), 3:2 - Szywacz (87)

Stomil: Skiba - Dziemidowicz (86 Mosakowski), Sołowiej, Jarosz, Szywacz - Zając, Trojak, Jegliński, Stromecki (69 Tanczyk), Piotr Głowacki (58 Kun) - Góral

Stomil wyszedł na prowadzenie za sprawą powracającego po kontuzji Michała Górala. Napastnik wypożyczony z Legii Warszawa wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Tomasza Zająca. Radość z prowadzenia trwała tylko 14 minut, bo po jednym z błędów olsztyńskich obrońców Karol Mackiewicz doprowadził do remisu.

Po przerwie Stomil wyszedł na boisko bardzo mało skoncentrowany. W odstępie siedmiu minut gospodarze strzelili dwie bramki i było już po meczu. Najpierw z bliskiej odległości trafił Kamil Sabiłło, a następnie Wigry przeprowadziły perfekcyjną kontrę i na 3:1 bramkę strzelił Robert Bartczak.

W 87. minucie Remigiusz Szywacz strzelił kontaktową bramkę, ale było już zbyt mało czasu żeby udało się doprowadzić do remisu w tym spotkaniu.

W sobotę Stomil zagra już w lidze. Na początek rundy rewanżowej olsztyński zespół powalczy o ligowe punkty z Wartą Poznań.

Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 3:2

Tagi: Stomil Olsztyn Wigry Suwałki

Komentarze

  1. 08.11.18 18:09 kibol

    kto wogole pozwolil na takie beznadziejne stroje w tym klubie!!! te w paski z tamtego roku byly piekne!!!

  2. 08.11.18 13:27 Prawda to jak dupa

    Każdy ma swoją. Widać jakaś jedna, jedynie słuszna opcja tu te komentarze wrzuca, a nie da się aż czytać. Przekręcanie faktów, przeinaczanie, pokazywanie tylko w jednym, oczywistym świetle. A w podstawowych faktach rozmijamy się z prawdą, czyli PRAWDA OŚWIECONA! Podstawowy fakt - nikt trenera nie zwolnił, sam odszedł. Bo nie dostał tego, co sobie wydumał, z braku kasy. Trudno - bo to dobry trener, ale nie zawsze można mieć wszystko. A prezes? Zaczął słabo, ale ma potencjał. Za to poprzedni zaczął świetnie i gdzie teraz jest? Każdy wie, pisze na fejsie...

  3. 08.11.18 11:14 Prawda

    Prawda jest taka że prezes rozpierdala wszystko i to siedzi w głowie. Pozyskał sponsorów uwaga jednego Lotto co zostawił Borkowski A stracił wszystkich i już Budimex też kończy

  4. 08.11.18 09:29 KIBIC dużymi literami

    Najlepiej po każdym meczu zmienić trenera i prezesa boa zawodników nie można tak często. Prawda jaka dobra recepta ?

  5. 08.11.18 08:59 greg

    Trener cudo, w 2 ost. meczach bilans bramek jest 2:7. Jak przegramy z Warta to Zajac pakuj walizki.

  6. 08.11.18 08:56 kibic

    Pilkarze zdobywaja tyle punktow ile prezes pozyskal sponsorow.

  7. 08.11.18 08:54 Zostanie KIBIC Z ...

    Zostanie kibic duzymi literami a raczej duzym ego. Patrzac obiektywnie na wyniki Stomilu to matoleczkami sa rzeczywiscie kibice i miasto. Ci pierwsi, ze kupuja bilety, a ci drudzy, ze daje kase za nic.

  8. 08.11.18 07:17 KIBIC dużymi literami

    Matołeczki ciągle ordynarni i ciągle to samo w kółko. W.. trenera i zawodników zostanie co matołeczki ?,

  9. 08.11.18 07:06 Macieju

    Macieju przejmij Warmię w Olsztynie robią zakłady ile jeszcze rozpierdolisz miejsc Stomil zburzyles co następne?To prawda ze masz byś ekspertem w tv Trwam ekspertem od znajdź emerytowi zajęcie.

  10. 08.11.18 06:27 Expert

    Skończyło się porażką bo nie zagrali podstawowi zawodnicy tacy jak:Słabnicki i Pupolc.

  11. 08.11.18 06:13 Znany

    Super prezes , zrobi tak że Stomil spodnie i powie tak to wina poprzednika

  12. 07.11.18 23:50 zorro nie pierdol

    nic nierobiom tak samo jak grajki co nic niegrajom

  13. 07.11.18 23:08 zorro

    Dajta chłopcom spokój, ileż można ględzić i ględzić. Dobrze robio kasę miasto daje to niby za co? Za dobro robotę. A nasze fanatycy też robio dużo, same jeżdżo za ekipo i komentarze wrzucają. Brawo chłopaki Stomilaki to my nie wy!

  14. 07.11.18 22:15 Krzysztof podaj skład

    Witam serrrrrdecznie. Podałem skłąd, 3 x pełne rajty ale byłem na meczu, byłem i opowiadałem nudnie jak flaki z olejem. Nie miałem barw bo nie. Jestem dziennikarzem ! Dziękuję że byliście z nami bliźniakami na tak dalekim wyjeździe.

  15. 07.11.18 21:55 KIBIC

    Powypierdalac tych pseudo grajkow ! Ja pierdole dlaczego nie sciagna do Stomilu tego brazyliane z Moraga tylko graja te czopy z przodu i te cioty w obronie??!!!!!!! Jablonski wracaj trenerze do Stomilu!!!!

  16. 07.11.18 20:59 I co

    I co Nieradkiewicz dajesz radę?Nie!!!Nie nadajesz się chłopie spuszczasz Stomil nie uratujesz tego bo jesteś cienki i masz słabych doradców jak ty się poniższe na tej Radzie Miasta!!!!Zebrasz wstydu nie masz za grosz!!!

  17. 07.11.18 20:48 znaffca

    Zwolnili dobrego trenera, a beznadziejne trio poprowadzi Stomil do zguby

  18. 07.11.18 20:30 Trener potrzebny od zaraz

    Ciekawe ile skrzynek piwa peknie w autokarze bo to taki zwyczaj teraz, a wyniki sie nie liczą....

  19. 07.11.18 20:07 Arek

    z Wartą znowu porażka... i tak bez końca. Zwolnić prezesa i trenera!

  20. 07.11.18 20:06 zorro

    Wstydu ciąg dalszy... Niech wreszcie spadnie z ligi może wtedy zaczną wygrywać bo co chwila przynoszą wstyd miastu i nazwie Stomil

            __       
           / _|      
__  ____ _| |_ _   _ 
\ \/ / _` |  _| | | |
 >  < (_| | | | |_| |
/_/\_\__,_|_|  \__, |
                __/ |
               |___/ 
 

Najnowsze artykuły

Twitter