Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. Paweł Piekutowski / sport.egit.pl

Beznadziejna postawa Stomilu w Mielcu

03.11.18 17:59   rys   36  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w beznadziejnym stylu zaprezentowali się w Mielcu. Olsztyński zespół nie miał żadnych szans w starciu z miejscową Stalą. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali 0:4.

  • Stal Mielec - Stomil Olsztyn 4:0 (1:0)

1:0 - Nowak (36), 2:0 - Prokić (53), 3:0 - Wroński (61), 4:0 - Sadłocha (81)

Stomil: Skiba - Bucholc, Sołowiej, Wełnicki, Kubáň - Kun (68 Piotr Głowacki), Trojak, Paweł Głowacki (58 Jegliński), Lech, Tanczyk - Śledź (56 Mętlicki)

- Gratuluję trenerowi gospodarzy pewnego zwycięstwa - powiedział po meczu trener Stomilu Piotr Zajączkowski. - Stal pokazała bardzo dobry futbol. Dynamiczny, szybki, z dużą ilością akcji oskrzydlających. Sądzę, że ten zespół włączy się o awans do Ekstraklasy. My mieliśmy za dużo problemów z utrzymanie się przy piłce na połowie przeciwnika. Mieliśmy bardzo proste straty w rozegraniach. Chcieliśmy strzelić bramkę, ale nadzialiśmy się na dwie kontry. Przyjmujemy z pokorą tę porażkę na klatę.

WYNIKI 17. KOLEJKI:

  • 03.11.18 17:00 Garbarnia Kraków 0:1 Puszcza Niepołomice
  • 03.11.18 16:00 Stal Mielec 4:0 Stomil Olsztyn
  • 03.11.18 13:00 Warta Poznań 1:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 03.11.18 16:00 Bytovia Bytów 2:2 GKS Katowice
  • 04.11.18 13:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 Chrobry Głogów
  • 03.11.18 14:00 ŁKS Łódź 5:1 Odra Opole
  • 02.11.18 18:00 GKS Tychy 0:1 Chojniczanka Chojnice
  • 03.11.18 17:45 Sandecja Nowy Sącz 1:1 GKS 1962 Jastrzębie
  • 03.11.18 15:00 Wigry Suwałki 0:3 Raków Częstochowa
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Raków Częstochowa 17 36 10-6-1 25-8
2. ŁKS Łódź 17 31 9-4-4 26-14
3. Sandecja Nowy Sącz 17 28 7-7-3 18-12
4. Puszcza Niepołomice 17 27 7-6-4 21-21
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 26 7-5-5 26-19
6. GKS 1962 Jastrzębie 17 25 6-7-4 19-18
7. Stal Mielec 17 25 6-7-4 19-12
8. Chojniczanka Chojnice 17 25 6-7-4 25-22
9. Bytovia Bytów 17 24 5-9-3 27-20
10. Odra Opole 17 23 6-5-6 26-25
11. Chrobry Głogów 17 23 6-5-6 14-15
12. Warta Poznań 17 20 5-5-7 16-22
13. Wigry Suwałki 17 19 4-7-6 18-27
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 19 5-4-8 25-30
15. GKS Tychy 17 17 3-8-6 18-21
16. Stomil Olsztyn 17 15 4-3-10 14-23
17. GKS Katowice 17 13 3-4-10 13-23
18. Garbarnia Kraków 17 12 3-3-11 12-30

Stal Mielec - Stomil Olsztyn 4:0

Tagi: Stomil Olsztyn Stal Mielec

Komentarze

  1. 06.11.18 19:58 do SS

    jak masz ochotę to sam zrób. My wolimy panie... A ty widocznie odwrotnie. Po czynach go poznacie, do końca roku będzie wszystko jasne, czy wybór trafny, czy też nie. Wydatki poszły na murawę i lampy i jakby teraz nie bylo dalszych remontów trybun to znaczy, że wywalono pieniądze w błoto, a od tego są organy ścigania. Mieszkańcy liczą, że wybór jednak trafny i że prezydent więcej wydatków zrobi na sport Stomil, AZS, Warmię i obiekty - stadion i hala sportowa.

  2. 05.11.18 21:23 SS

    Teraz Grzymkowi zróbcie laske i go przeproscie za wyzywanie od chujów i innych imion

  3. 05.11.18 20:22 Wielka lipa

    tylu krzykaczy działaczy tyle wymagaczy od innych i co jak jest was mało i nic nie znaczycie wybraliscie znów prezydenta ktorego sport nie interesuje którego obiektysportowe nie interesuja młodziaż nie ma gdzie grac trenowac wystarczy odbudowac boiska na Warmii Gwardii OKS a wy co robiliscie podczas wyborów nic dosłownie nic i jaką chcecie miec piłke

  4. 05.11.18 17:53 iwan

    A ja sie pytam, gdzie sa dziennikarze w tym miescie? Nikt nie zadal pytan tym 2 kandydatom, co dalej ze Stomilem i stadionem. Co ze sportem i obiektami w Olsztynie. Zabraklo jaj czy cos

  5. 05.11.18 15:26 Bury

    Ale Ty chłopie wyglądasz, a co prosty jesteś, nieporozumienie ten opiekun Stomilowi słabszy tym wyższe ligi dostaje, to gdzie my idziemy Polsko.

  6. 05.11.18 08:05 maniek

    No i co tam napinacze? Płaczecie już od rana? I po co wam były te wszystkie transparenty i przyśpiewski. Skompromitowaliście siebie i cały ten śmieszny klubik. Nie powinniście teraz o nic prosić, o nic błagać - sami sobie na to wszystko zapracujcie!

  7. 05.11.18 06:35 Prawda

    I po Stomilu dalej ten sam marazm będzie co jakiś czas coś żuci miasto a Nieradkiewicz to już nie wiem co ma zrobić?moze niech poda się do dymisji i wywiesi biała flagę bo tyle tu napsuł.

  8. 05.11.18 06:34 Kibic taki normalny

    Jedna wieksza porażka i tyle jadu na wszystkich. Takie oblicze kiboli Daje wam ostatnie mirjsce w tabeli.poziom intelektu 0.A wybory tez wygrał nie wasz pupil

  9. 04.11.18 23:54 M

    wygral wbory i do widzenia stomil

  10. 04.11.18 23:19 mokat

    MIASTO BEZ FUTBOLU SLOWA GRZYMOWICZA SIE SPELNIAJA

  11. 04.11.18 21:45 greg

    Wstyd dla nazwy Stomil (chciałem użyć słowa marki, ale po takim wyniku chyba niewłasciwie). Wstyd dla Olsztyna, antymarketing. Tutaj trzeba rozmówić się z zawodnikami, albo chcą grać w pierwszej lidze albo wynocha. Nikt nie będzie im płacił, nawet z opoźnieniem za taką grę. Właściciel powinien zatrudnić odpowiedniego prezesa, trenera, napastnika i obrońcę i wstrząsnąć szatnią. W przeciwnym razie szkoda kasy na to wszystko i szykować się na 2 ligę.

  12. 04.11.18 21:43 Macieju Litosci

    Pan Maciek pomylił etaty super gość na ministranta ale nie na prezesa pływa na głębokiej wodzie i się chłop topi szkoda ze Pan Prezydent tak późno się zorientował ze został nabrany przez polecających Macieja.

  13. 04.11.18 21:17 gryf

    Kiedy właściciel zatrudni trenera i prezesa z ja...mi, bo na razie to blado wygląda i trzeba szykować się na 2 ligę. Brakuje napastnika i obrońcy z prawdziwego zdarzenia.

  14. 04.11.18 20:49 Niewypał

    Tu powinna być natychmiastowa wymiana kadry trenerskiej i kilku zawodników na ławeczke Śledz , Wełna Igła ,i do roboty na treningach

  15. 04.11.18 20:01 Prawda

    Ale zawsze zostanie mu klub emeryta bo to robi najlepiej Koszulki i kwiaty dla dziadków bo ich może otumanić a normalni nie dadzą się nabrać.Teraz czas na Tyszkiewicza odważysz się prezesie na bilecik?to będziesz miał komplet na trybunach ha ha ga

  16. 04.11.18 18:53 Kumaty Janusz

    Rzeczywiscie jest przyzwolenie na alkoholizacje w autokarze,a na treningach gra w dziada i z czym tu do ludzi.....

  17. 04.11.18 18:26 Szkoda

    Szkoda pracy Trenera Kieresia teraz maja akumulatory naładowane na Miesiąc starczy a co dalej ale mamy super Prezesa co chce 3ligi bo to sztab max 3 liga,Maciek chciał się w piłeczkę pobawić i co płacz bo kompletnie się nie nadaje!!!Tragedia w Olsztynie się zadziała!Dopuki będzie taki prezes to droga jest jedna 2 liga.

  18. 04.11.18 11:56 mateusz

    Witam, byłem wczoraj na meczu. Gdyby nie Piotr Skiba to nie byłoby po co na druga połowę wychodzić, co wybronił w całym meczu to mega klasa. Najgorszym zawodnikiem z pola był Wełnicki, po prostu nie wiem jak tak mozna grać w I lidze, Sołowiej orzy nim to profesor. Niestety bez napadu nic się nie da ugrać bo Śledź nie zrobił żadnego zagrożenia, bez strzału, mało walki. Jegliński wyglądał tak xle fizycznie, że aż strach, po wejściu przegrał wszystkie pojedynki biegowe i zero dobrych podań. Na plus oprócz wspomnianego Skiby to Kuban, solidnie mimo wyniku, walczył, przerywał, Kun i Tanczyk starali się coś ugrać, biegali, szarpali. Trojak ok fizycznie i piłkarsko też nie najgorzej. Taka subiektywna ocena.

  19. 04.11.18 09:01 ELO

    nie ma co się dziwić prezes postawił na trenerów którzy w niższych klasach nie umieli sobie radzić trenerką ,zawodnikami byli dobrymi ale trenerka nie dla nich trzeba szybkiej zmiany.trenera

  20. 03.11.18 21:48 KS

    To był najniższy wymiar kary.Stomil już dawno powinien grac w okregowce,o ile to nie za wysokie progi dla nich.

  21. 03.11.18 21:38 @Yyyt

    Dlaczego na odwyk?

  22. 03.11.18 21:28 Dres

    Zając pseudotrener, pakuję się koleś, Stomil, do roboty, dawac, zbierać punkty

  23. 03.11.18 21:03 Yyyt

    Zajac Koperniku Warmiński na odwyk i do Jonkowa kozy trenować nie nasz Stomil Maciek spietdalaj na Warszawę bo już wystarczająco nabruzdziles.

  24. 03.11.18 20:34 zorro

    Dajta spokój chłopcom, taki Kinia na drugi koniec świata jedzie za Stomilakami a wy mu gadata że on nie, sami zróbta cuś dobrego potem fafajta. Stomilaki jesteśmy z wami pamiętajta to, a kurpie na kurpie!

  25. 03.11.18 20:31 Kibic taki normalny

    PO JAK MO ty człowieku chyba jesteś na haju Szkoda ze stomil ma takich kibiców debili

  26. 03.11.18 20:20 zorro

    Takimi wynikami to jest antyreklama miasta. Za co placic pseudopilkarzykom

  27. 03.11.18 20:18 sylwek

    Zajaczkowski pakuj sie, fora ze dwora

  28. 03.11.18 20:11 gryf

    Patalachy znowu przrgraly. Pogrom idzcie lepiej do marketu towar wykladac, bo z was pilkarzy to nie ma i nie bedzie

  29. 03.11.18 19:56 Krzysztof podaj skład

    Witam serrrrdecznie!Krzysztof podał skład, yyyyy 4x pełne rajty ( chociaż ciepło miał), yyyyy rozglądał się na ekologiem ( ten od liścia) i zabłysnął: yyyyyyumieścił bramkę pod poprzeczką Skiby! Dziękuję że byliście ze mną!

  30. 03.11.18 19:34 !!!!!!!!!!

    Kurkuma z Moraga!!!!do Stomilu!!!!!

  31. 03.11.18 19:33 PO jak MO

    Miał Stomil dobrego trenera, a teraz za to ma beznadziejne trio.II liga jak w banku. A zresztą PO-owski Olsztyn nie zasługuje na nic więcej.

  32. 03.11.18 19:31 ACAB

    Jaki komentarz taka postawa!

  33. 03.11.18 18:53 Wiechu

    To kontynuacja pomysłów Nieradkiewicza kto taki sztab wymyślił tylko amator co nie ma pojęcia o piłce.nic na treningach się nie dzieje Nieradkiewicz spuści Stomil zobaczycie to jest wizjoner bez kasy,tak Stomil nie był nigdy rozbity przez jednego chłopa Macieja.zwin żagle wywieś biała flagę i na Warszawę wracjaj chlopie

  34. 03.11.18 18:51 knote

    buntowniki z fundacji robią wszystko by klub zniszczyć i przejąć od cała prawda i zawodników buntują.

  35. 03.11.18 18:47 OKS

    Obowiazkowo wzmocnic zespol w przerwie nowym napastnikiem ( moj nr 1 Curciuma z Moraga) i kogos na srodek i na obrone

  36. 03.11.18 18:04 marek

    Tak! Tak! Tak! Tak! Oby tak dalej! Cały Olsztyn dziś świętuje!!!!!

   _                
  (_)               
   _  __ _ ______ _ 
  | |/ _` |_  / _` |
  | | (_| |/ / (_| |
  | |\__,_/___\__,_|
 _/ |               
|__/                
 

Najnowsze artykuły

Twitter