Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

KU-AZS UW wywozi komplet punktów z Olsztyna. FOTORELACJA!

28.10.18 18:32   rys   4

KU-AZS UW Warszawa przed meczem ze Stomilem jeszcze w tym sezonie nie przegrał na wyjeździe. W niedzielę było podobnie, olsztyński zespół przegrał ligowe spotkanie przed własną publicznością 1:2.

Honorową bramkę dla olsztyńskiego zespołu zdobyła Daria Waszczuk.

Stomil: Folga - Waszczuk, Augustyniak, N. Lenard, Komosińska, K. Lenard (26 Malesa), Jaroszewska, W. Chaber (74 Krzywonos), Wasilewska (76 Furgała), A. Chaber, Szczerbaczewicz (73 Myśliwczyk)

WYNIKI 10. KOLEJKI:

• 28.10.18 11:00 Stomil Olsztyn - kobiety 1:2 KU-AZS UW Warszawa
  • 27.10.18 11:00 Włókniarz Białystok 3:0 GOSiR Piaseczno
  • 28.10.18 13:30 Wilga Garwolin 1:1 Victoria Bartoszyce (k)

1. 04.11.18 17:19 zoltar

Wklady do koszulek nic nie graja a chca kasy. Kiedy prezes wprowadzi kary albo ich w...bie, albo my go

2. 31.10.18 16:47 Rodo

Brawo dla dziewczyn Trenerze zamiast krytyki każdego zagrania to może więcej pochwał i nie zabraknie pewności siebie a w tedy łańcuszka błędów nie bedzie

3. 28.10.18 20:31 Fan

Jaki awans ? Może za rok, dwa...o ile klub wytrzyma

4. 28.10.18 19:05 kos

Niestety, potwierdziło się jaki to dla nas niewdzięczny rywal. Jeśli faktycznie był plan awansu to wydaje się że już powolutku można go odkładać na półkę. AZS jak AZS, niczym nie zaskoczył, jak dla mnie grają to samo od lat, tylko że ich gra jest efektywna. Kiedyś trener Jantaru Ostrołęka podczas sparingu bardzo głośno myśląc stwierdził że gramy bardzo prostą piłkę. Tylko że tą prostą piłkę graliśmy szybko, co dawało nam przewagę. Teraz jakbyśmy trochę w przeciętność popadli, staramy sie grać szybko, ale tak jakby niedokładnie. Ten mecz można było i wygrać. Pierwsza połowa tego nie zapowiadała, mało było akcji z jednej i drugiej strony, chociaż AZS szarpał większą ilością zawodniczek na naszej połowie niż my na ich. My ograniczaliśmy się do strzałów z dystansu, które miały słabą moc, AZS zrobił pół akcji, gdzie po naszym nieporozumieniu strzelił bramkę i tak na dobrą sprawę w tej połowie była jedyna taka pełna akcja, po której gola strzeliliśmy własnie my na 1:1. Generalnie ta połowa niebyła porywająca. Druga już zdecydowanie lepsza,głównie za naszą sprawą, gdzie osiągnęliśmy przewagę, były i lepsze strzały z dystansu i akcje podbramkowe i bramkarka AZS-u miała co robić. Wydawało się że bramka dla nas jest kwestią chwili, że już, ktoś ją strzeli i ona wreszcie wpadła po rzucie karnym, ale dla AZS-u. Daria Augustyniak dzisiaj starała się jak zawsze, ale chyba dobrze dla niej, że ta runda się kończy, już w pierwszych minutach spotkania było widać, że cierpi z bólu. Po tym spotkaniu oglądałem występ drugiej drużyny i stwierdziłem że w meczu z AZS-em to przydałaby się Czarnecka, ale pewnie jeszcze wiek nie pozwala.