Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice. POSŁUCHAJ!

17.10.18 18:23   kyn, em   15  

W sobotę (20 października) Stomil Olsztyn zagra z Puszczą Niepołomice. Ze spotkania przeprowadzimy transmisję na żywo. Początek meczu o godz. 15:30.

Mecz komentować będzie Krzysztof Betkier oraz Emil Marecki.

Tagi: Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice

Komentarze

  1. 20.10.18 19:59 zorro

    Dajta spokój chlopcom, majo kamerkie to nagrywajo dla was meczyk, to źle? Sami cuś zróbta potem gadajta !Stomilaki to my nie wy a my!

  2. 20.10.18 17:18 greg

    sędzia h..j murzyn fauluje bez przerwy i bez kartki , zgroza ...

  3. 20.10.18 16:57 florek

    Wyjebać tego Razmusa sędziego z I ligi!!!

  4. 20.10.18 16:54 jarek

    kto dopuszcza do sędziowania takiego młotka z Torunia!!! Gość się nadaje do IV ligi conajwyżej

  5. 20.10.18 16:46 arbiter

    sedzia typek wział w łapę i sędziuje dla puszczy

  6. 20.10.18 16:10 radek

    sorki, będzie 3:1 dla Puszczy

  7. 20.10.18 16:08 florek

    Może to dobry pomysł, żeby nie puszczać relacji, bo to szkoda nerwów na tych patałachów, a wy zjecie popcorn w spokoju.

  8. 20.10.18 16:06 radek

    Będzie 3:0 dla Puszczy. Tutaj tylko zawieszenie kilku piłkarzy może dać wstrząs. Za nie wywiązywanie się z obowiązków nie płacić tym gamoniom!

  9. 20.10.18 16:04 zraz

    Grajkowie pokazali że mają gdzieś trio trenerskie, tutaj Mourinho by nie pomógł! Kiereś uciekł bo źle przygotował zespół do rozgrywek! A trzeba panów z nazwiskami posadzić wreszcie na dożywotnią ławę!

  10. 20.10.18 16:00 zorro

    Na razie to śmiech na sali, nie potrafią wygrać nawet z Puszczą, czas pożegnać Bucholców itp, którym albo nie chce się albo nie potrafią grać na tym szczeblu rozgrywek. Sciągnąć młodych walczaków i szykować się na 2 ligę!

  11. 20.10.18 15:52 Szczurek

    Tylko STOMIL OKS

  12. 20.10.18 15:31 puszczak

    Szczepaniak a nie Szczepanik :) pozdrowienia z Niepołomic :)

  13. 20.10.18 11:27 marek

    Dzień Dobry (mlask). Podziękujmy trenerowi. Był on super, w naszym super zorganizowanym klubie zrobił mistrzostwo świata (mlask). Krzysiu, podaj składy. Krzysiu, pochwal Grzesia Lecha, bo tego dziś nie zrobiłeś (mlask). Dajmy czas naszemu sztabowi szkoleniowemu, aby bliżej poznał zespół (mlask). No niestety, Stomil dziś znów przegrał, jest w strefie spadkowej, ale jest dobrze, bo to nasz kochany klubik (mlask).

  14. 19.10.18 22:47 ACAB

    Znowu będzie : pierdu pierdu, mlask mlask, pitu pitu ,lizanie jajek itp.

  15. 19.10.18 19:08 Robo

    Kiedy film z konferencji dzisiejszej ??!

   _                   
  (_)                  
   _  ___   __ _ _   _ 
  | |/ _ \ / _` | | | |
  | | (_) | (_| | |_| |
  | |\___/ \__, |\__,_|
 _/ |         | |      
|__/          |_|      
 

Najnowsze artykuły

Twitter