Kamil Kiereś. Fot. Łukasz Kozłowski / sport.egit.pl

Kamil Kiereś. Fot. Łukasz Kozłowski / sport.egit.pl

Kiereś: Drużyna nie wywiesza białej flagi

06.10.18 23:47   rys   26  

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z GKS-em Katowice. Po meczu wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu Kamil Kiereś. - Drużyna nie wywiesza białej flagi i ci, którzy są ze Stomilem powinni wspierać drużynę, bo to nie jest koniec rozgrywek. Cel na ten sezon jest utrzymać się w I lidze, a walka nadal twa i musimy wszystko zrobić aby tą złą kartę odwrócić - mówił na konferencji prasowej olsztyński szkoleniowiec.

- Zakończył się dla nas maraton siedmiu spotkań w przeciągu trzech tygodni. Rozegraliśmy sześć meczy ligowych i jeden pucharowy. Na pewno było widać, że w tych dwóch ostatnich meczach czyli z Wartą Poznań i w tym dzisiaj z GKS-em Katowice brakowało nam już świeżości. Co nie znaczy, że zawodnicy dzisiaj odpuścili, bo do samego końca starali się odwrócić wynik spotkania. Można powiedzieć, że biednemu wiatr w oczy wieje, bo czego zabrakło aby dzisiaj zapunktować? Myślę że tego co nastąpiło w GKS-ie Katowice - w pewnym momencie jeden z zawodników przyjął piłkę na przedpolu i zdecydowanie uderzył i padła bramka. W tych sytuacjach, które mieliśmy, należy oczekiwać od zawodników ofensywnych, że należy przyjąć piłkę na siebie i zdecydowanie uderzyć. Tego zabrakło, aby ugrać przynajmniej jeden punkt w tym meczu Czeka nas teraz dwutygodniowa przerwa. I nie jest to moment, w którym nasza drużyna wywiesza białą flagę. Trzeba ten okres sumiennie przepracować. Czeka nas potem maraton pięciu spotkań co trzy dni ze względu na przekładane mecze i Puchar Polski. Drużyna nie wywiesza białej flagi i ci, którzy są ze Stomilem powinni wspierać drużynę, bo to nie jest koniec rozgrywek. Cel na ten sezon jest utrzymać się w I lidze, a walka nadal twa i musimy wszystko zrobić aby tą złą kartę odwrócić.

Tagi: Stomil Olsztyn Kamil Kiereś GKS Katowice

Komentarze

  1. 09.10.18 11:39 goofer

    Jerzy ogarnij się. Ja tu nie widzę obrażania, raczej komplementy po tym co wyczynają ci pseudopiłkarze. Kibice po prostu są sfrustrowani.... Dają kasę z własnej kieszeni na akcję ratuj Stomil, płacą za bilety a piłkarze mają to gdzieś... W dodatku Prezes milczy, jakby zapadł się pod ziemię, a gdzie transparentność o której mówił, gdzie sponsorzy... trochę już siedzi w tym Stomilu i nic... Trochę zroumienia też dla kibiców!

  2. 09.10.18 07:05 jerzy

    czasami nie chce się czyta wypocin tych głupoli. Kto tu bierze odpowiedzialność za prowadzenie tej strony.

  3. 09.10.18 07:01 KIBIC dużymi literami

    Powinno się kategorycznie zabronić umieszczania komentarzy obraźliwych, Nie mogą zwykli kibole chuligani obrazach ludzi znacznie mądrzejszych od nich .

  4. 08.10.18 22:11 !!

    Bobo Kaczmarek kandydatem na trenera Stomilu Olsztyn. Kieres odchodzi do Wisly Plock

  5. 08.10.18 21:25 Prezes

    Kieres odejdzie nr 1 dla Wisły Płock i Radkiewiczowi pasuje bo chce się dobrego trenera pozbyć.Kubicki to typ jak Asenski tragedia.

  6. 08.10.18 20:47 Oks

    Ten z moraga pilkarz to pujdzie do zaglebia albo arki trzeba bylo myslec onim wczesniej

  7. 08.10.18 11:02 Hako

    Hamlet ja znam tego gościa on ma swoje 2 firmy ale jego nie wezmą bo by ściągnął trenera Bobo i zmienił cały zespół muzyczny a gość ma jaja na prawdę

  8. 07.10.18 20:18 KIBIC

    I tak Kieres pewnie go nie wezmie bo woli lewusow typu Goral haha

  9. 07.10.18 19:39 do Dawida

    Skąd masz info o Kubickim? Bo tego Kieresia to już mam dość. Zwykły mitoman i bufon....

  10. 07.10.18 18:57 koki

    Spokojnie. Przecież teraz na testy go nie zaproszą. Można było jednak pojechać do Morąga zobaczyć jak spisze się na tle Zagłębia Lubin. Teraz będzie okazja zobaczyć go w rywalizacji przeciwko Arce Gdynia. Tylko może być taki problem, że pokryje się termin z meczem Stomilu, który gra z Wigrami Suwałki w PP. Testy zimą myślę obowiązkowo.

  11. 07.10.18 16:34 123

    jak przemowic do trenera i prezesa aby sciagneli tego brazylijczyka z moraga ? czy oni sa slepi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. 07.10.18 16:21 Do koki

    Myslisz ze zaprosza tebo brazylijczyka z Huraganu na testy?

  13. 07.10.18 16:14 koki

    Eduardo? To może zadzwońmy do Abbotta? Jakby ściągać napastnika z niższej ligi to tego Brazylijczyka z Huraganu Morąg. Tym bardziej, że na lewej obronie zagrał Mosakowski i śmiało może tam grać i być podstawowym młodzieżowcem. Szywaczowi kończy się wypożyczenie i trzeba stawiać na swoich, skoro klub musi oszczędzać.

  14. 07.10.18 13:25 Stomil Olsztyn

    Eduardo moze dac szanse w Olsztynie chlop by sie odrodzil szybki dynamiczny robil zamieszanie. Podobno chce do Stomilu wrocic

  15. 07.10.18 12:41 Hamlet

    W Nidzicy jest prezes i ma do tego jaja jego na prezesa jest młody i ambitny

  16. 07.10.18 11:46 Eureka

    Przyjąć i uderzyć piłę.Cholernie odkrywcze trenerze!

  17. 07.10.18 11:28 moderator / sport.egit.pl

    Przestańcie się wyzywać, obrażać, przeklinać w komentarzach.

  18. 07.10.18 11:23 Klodgow

    Jest teraz tydzień wolnego, musicie się ogarnac.

  19. 07.10.18 09:48 znaffca

    Tu nic nie pomoże,Stomil musi spaść do II ligi. Tradycji musi stać się zadość. Drużyny, które otrzymywały nowe murawy spadały o szczebel niżej, patrz GKS Tychy.

  20. 07.10.18 00:56 Dawid

    Darek Kubicki trenerem Stomilu od wtorku

  21. 07.10.18 00:28 karczek

    a gdzie ten prezes, kret do nory wlazł i cisza. Nic nie robi tylko pogrąża ten klub. Podstawić taczkę pod prezesa i treneiro i za płot

  22. 07.10.18 00:25 Stomilowiec

    Po ostatnim zwolnieniu byl bezrobotnym wiele miesiecy lepsze wynagrodzenie w ratach za pseudo szlolenie niz zasilem dla bezrobotbych prezes zapowiadal przejrzystpsc i dzialanie w klubie 13 meczy 9 przegranych, brak napastnika,zle przygotowana dtuzyna taktycznie kadrowo, niestety w olsztynie to za malo dalej wdtyd i kompromitacja w 1 lidzw

  23. 07.10.18 00:18 jarek

    Nie chcemy takiej kaszanki w Olsztynie, fora ze dwora! Wstyd dla miasta i antyreklama.

  24. 07.10.18 00:13 gryf

    Ty powinieneś wywiesić białą flagę jak masz jaja i resztki honoru i podać się do dymisji. 9 meczów przegrałeś, z ciebie dupa nie trener! Won z tąd i to szybko zacierko!

  25. 07.10.18 00:04 G

    Kiers odejdz chlopie!!!!!!!! Jabluszko lub Kubicki na trenera