Janusz Bucholc. Fot. Łukasz Kozłowski

Janusz Bucholc. Fot. Łukasz Kozłowski

Bucholc: Nie możemy spokojnie podejść do meczu! POSŁUCHAJ!

23.09.18 00:10   rys   11  

Stomil Olsztyn wygrał 2:1 z Odrą Opole. Po meczu kapitan olsztyńskiego zespołu Janusz Bucholc był wzburzony i w bardzo emocjonalny sposób odniósł się do kłopotów finansowych olsztyńskiego pierwszoligowca.

Tagi: Stomil Olsztyn Janusz Bucholc Odra Opole

Komentarze

  1. 24.09.18 21:06 arek

    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/779001/wisla-plock-coraz-blizej-cywilizacyjnego-skoku-ruszyl-przetarg-na-budowe-nowego-

  2. 23.09.18 13:26 zorro

    Panie Janie, jedna jaskółka wiosny nie czyni... pokażcie w najbliższych kolejkach i pucharze na co was stać. Jak wy będziecie grać na poziomie to i sponsorzy się znajdą i kasa od miasta. Ale trzeba chcieć, nie tylko w jednym meczu...

  3. 23.09.18 13:24 lopez

    Jasiu trzeba zebrać ekipę, rodzinę i mądrze zagłosować na człowieka, który wreszcie będzie gospodarzem miasta i cenił sport ten profesjonalny także, jak ma to miejsce w innych miastach. Ludzie na wybory!!! Dość miasta wolnego od footbolu, sportu, dość betonu i tramwajów!

  4. 23.09.18 12:57 Waldek

    Jano wielki fan afer!!!

  5. 23.09.18 10:36 Mirek

    Grasz słabo. Poziom 3 ligi. Nie podoba Ci się to odejdz. Jak byście byli wyzej w tabeli i nie pieprzyli wszyscy o tych problemach to klub miałby sponsorów.

  6. 23.09.18 10:15 Fan

    Czyli rozumiem, że Stomil jest ważny dla wszystkich mieszkańców i już na mecz nie wejdę bo wszystkie miejsca sprzedane pod karnety ? A nie czekaj, karnety wykupiła garstka osób, na akcję też wpłynęły jakieś grosze, bo wieksza czesc kibiców jest kibicami sezonowymi i jak tu nie ma wynikow idzie gdzies dalej. Cieszcie sie z oswietlenia, z murawy dopoki mozecie. Jak sie posypiecie to inne kluby z chęcia skorzystaja ze stadionu.

  7. 23.09.18 07:59 Serce dla stomilu

    Jasiu a może byście pograli za darmo do końca rundy taki mały gest od was piłkarzy. Dasz radę to załatwić z drużyna?nie tylko kaśka się liczy w życiu, może zacznijcie od siebie jak nie to od 5 ligi zaczynać i bez długów !!!! Co wy myślicie ze z nieba naleci za darmo do fabryki iść tam będzie na czas tylko robić się nie chce!!!Z biletów będzie niezła kwitka bo ludzi było i chyba pracownicy już nie podbierają tak w tamtym sezonie po meczu do rana taryfy whisky dowoziły a Misiewicz odbierał.

  8. 23.09.18 07:51 KKS

    No to teraz p. Janusz Bucholc stał się przeciwnikiem i wrogiem wszystkich klubów sportowych w Olsztynie. Dla tego Pana liczy się tylko Stomil. Smutne to jest...

  9. 23.09.18 07:51 Janusz2

    Jasiu dla ciebie to i tak sukces ze grasz jeszcze w Stomilu bo poziom to szczerze w 3 łudzę byś miał problem......A prezes obiecywał z tego co pamietam w Bytowie w szatni wy grajcie ja kaske ogarnę!!! Gdzie ten duży sponsor???nigdy go nie było a wy kity łykacie!!!!Tylko ty akurat to jesteś za prezesem bo jak zaczniecie od 5 ligi to będziesz trenerem i o to wam chodzi-ty wspaniały Glowacki i reszta emerytów . Czemu strajku nie będzie? Coś się zmieniło?za Borkowskiego byłeś przodownikiem strajku o dorosłeś..

  10. 23.09.18 06:44 Jarek

    Żenada. Jasiu, czy wam musi się wszystko należyć? Czy wy ciągle musicie coś dostawać? To cały Olsztyn, jako podatnicy ma dość ciągłego waszego utrzymania!

  11. 23.09.18 05:26 Janusz pzpn

    Janek kozak!

 _    _           
| |  (_)          
| | ___  ___ __ _ 
| |/ / |/ __/ _` |
|   <| | (_| (_| |
|_|\_\_|\___\__,_|
                  
                  
 

Najnowsze artykuły

Twitter