Michał Góral strzelił bramkę i nie wykorzystał karnego. Fot. Paweł Piekutowski

Michał Góral strzelił bramkę i nie wykorzystał karnego. Fot. Paweł Piekutowski

Wynik Stomilu znów tragiczny. Przegrana w Jastrzębiu

19.09.18 21:17   kyn   12  

Stomil Olsztyn zanotował piątą porażkę. Tym razem podopieczni Kamila Kieresia nie dali rady GKS-owi 1962 Jastrzębie i przegrali 1:2.

  • GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn 2:1 (0:1)

0:1 - Góral (12), 1:1 - Adamek (72), 1:2 - Gancarczyk (75)

Stomil: Skiba - Bucholc (85 Dziemidowicz), Sołowiej, Wiełnicki, Kubań - Kun, Jegliński (76 Stromecki), Trojak, Lech (76 Tanczyk), Piotr Głowacki - Góral

Prowadzenie olsztynianie uzyskali już w 12. minucie. Po dośrodkowaniu Janusza Bucholca, głową do siatki piłkę skierował Michał Góral. Stomil mógł jeszcze dwa razy podwyższyć prowadzenie za sprawą Piotra Głowackiego, Grzegorza Lecha i Górala, ale biało-niebieskim nie udało się pokonać ponownie Grzegorza Drazika. W 42. minucie Kamil Adamek powinien wyrównać, ale jego strzał wyszedł na aut.

W drugiej połowie Stomil cofnął się oddając inicjatywę gospodarzom. W 70. minucie olsztynianie mogli podwyższyć prowadzenie po dobrej kontrze, ale Głowacki strzelił bardzo słabo. Niewykorzystana sytuacja zemściła się dwie minuty później, gdy Kamil Adamek dał strzałem głową wyrównanie GKS-owi. Po 3 minutach było już 2:1 po przepięknym strzale Krzysztofa Gancarczyka z 16 metrów. Trener Kiereś dokonał podwójnej zmiany, na boisku pojawili się Wołodymyr Tanczych i Marcin Stromecki w Miejsce Łukasza Jeglińskiego i Lecha. W 84. minucie Stomil mógł wyrównać, ale strzały Kuna i Tanczyka zostały zablokowane. W 86. minucie Góral został faulowany w polu karnym i podszedł do rzutu karnego, jednak strzelił ponad bramką.

Przegrana w Jastrzebiu zepchnęła Stomil na ostatnie miejsce w tabeli Foruna 1 Ligi.

Kolejny mecz Stomil rozegra już w sobotę, kiedy to, po raz pierwszy w tym sezonie na własnym obiekcie, zagra z Odrą Opole.

GKS 1926 Jastrzębie - Stomil Olsztyn 2:1

Tagi: Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie

Komentarze

  1. 20.09.18 16:52 greg

    Czas wreszcie rozliczyc tych grajkow, za brak wynikow obnizyc wszystkim wynagrodzenia i kontrakty. Czas na zmiany i nowa polityke! Placic godnie ale tylko za wyniki, dotyczy tez trenera.

  2. 20.09.18 16:49 greg

    A oprocz Lecha nie ma doswiadczonych zawodnikow do karnego? To jakas amatorszczyzna. Ktos pisze, ze 400 biketow sprzedanych. A co sie dziwic, kto chce ogladac patalachow. Jakby grali dobrze i mieli 10 pkt wiecej to byloby 4000 ludzi na meczu. A tak 400 to taj nadto.

  3. 20.09.18 07:54 SĘP!

    dno!!! czas na zmiany!!

  4. 20.09.18 07:05 Krowa

    Szkoda gdy ludzie pchają się do piłki nie mając pojęcia o tworzeniu klubu,rozkład Stomilu trwa odwrócenie uwagi od stanu faktycznego ciągła ignorancja sponsorów to się nie da tak. Ktoś pozjadał w tym towarzystwie wszystkie rozumy, ma beznadziejnych doradców to jest agonia .Nie zmieniam zdania do końca roku Klub nie przetrwa z takim sternikiem.

  5. 20.09.18 05:26 ObserwaTor

    @Greg - w czasie wykonywania rzutu karnego Lecha nie było już na boisku.

  6. 19.09.18 22:42 xowi

    Szkoda bo od Jastrzębia niewiele jest słabszych zespołów. Widać jesteśmy jednym z nich. Odpocząć i wziąć się do pracy. W sobotę na boisku walczyć o każdą piłkę. Pokazać charakter. Przede wszystkim nie grać na utrzymanie wyniku bo tego nie potrafi nawet Reprezentacja Polski. Grać swoje. Bo w piłkę grać potraficie!

  7. 19.09.18 22:16 Krzysztof podaj skład

    Witammm serrrrrdecznie! Nie podałem składu, nie byłem w koszuli, ba nie byłem na wizji, a przyniosłem pecha. Jaki komentarz taki wynik! Dziękuję , że byliście ze mną.

  8. 19.09.18 21:59 greg

    Kto strzela karnego po sfaulowaniu? To Lech powinien strzelac, po co jest w skladzie. Kapitan i daje mlokosowi karnego. Pokazali ile sa warci, 5 mecz do tylu. Syfiarze...

  9. 19.09.18 21:56 ObserwaTor

    Na chwile obecną na mecz z Odrą sprzedane lekko ponad 400 biletów. Marnie to wygląda.

  10. 19.09.18 21:38 Greg

    No i po co Pajusiu trzeba było się podniecać jakimś tam zdjęciem w trakcie meczu? Jak Twoi kochani „piłkarze” zrobili to, na co ich stac

  11. 19.09.18 21:32 Victor

    Kieres Goral won! Bogusia Baniaka na trenera!

  12. 19.09.18 21:31 Portek

    Cały Olsztyn dziś świętuje!!!! W końcu sromil na swoim miejscu!!!!

 _                          
| |                         
| | ___   _ _ __ ___   __ _ 
| |/ / | | | '_ ` _ \ / _` |
|   <| |_| | | | | | | (_| |
|_|\_\\__, |_| |_| |_|\__,_|
       __/ |                
      |___/                 
 

Najnowsze artykuły

Twitter