Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Relacja z meczu GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn. POSŁUCHAJ!

18.09.18 07:38   em   17  

W środę (19 września) piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają zaległe spotkanie z GKS-em 1962 Jastrzębie. Początek meczu o godz. 19. Zapraszamy na relację z tego spotkania!

Tagi: Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie

Komentarze

  1. 19.09.18 21:20 Terek

    Brawo Stomil! Brawo Emil! Oby więcej porażek!

  2. 19.09.18 21:15 zorro

    Chłopaki nie kłućta sie. My Stomilaki jestemy razem, zawsze razem. Dobrze chłopcy robio z tymi komentami na lajfie. jak mogie jakuś pomóć to chętnie pomogie. SPW!

  3. 19.09.18 21:14 do kibic

    OMG następny matoł.

  4. 19.09.18 21:12 Kibic

    Dziękuje Emil za transmisje dzięki Tobie można pisluchac relacji z dalekiego wyjazdu.Sliwa uznania

  5. 19.09.18 21:03 ask

    najłatwiej krytykować siedząc w domu na tyłku. Ogarnijcie się ludzie i szanujcie czyjąś pracę.

  6. 19.09.18 20:57 KIBIC dużymi literami

    BRAWO BRAWO PRAWDZIWI KIBICE WYMAGAJA A SAMI JAK SIE ZACHOWUJA I PISZA A NIEKTÓRZY NAWE T NIE POTRAFIA PISAĆ A POISŻA I SIE KOMPROMITUJĄNIEUKI

  7. 19.09.18 20:52 Do matola

    Dziecko idz spac

  8. 19.09.18 20:45 ACAB

    To jest niemożliwe (i w ryk) niemożliwe, niemożliwe heheheheeh a jednak hehehehehe

  9. 19.09.18 20:41 ACAB

    Od 75 min zaczyna się usprawiedliwianie pupilków i zaciskanie pośladów. Odwróć tabelę...

  10. 19.09.18 20:31 XOX

    Teraz Kinia i Bliźniak na boisko! Widziałem, że potrafią kopać nawet na mokrej murawie! Pokażcie dobry futbol!

  11. 19.09.18 20:26 Do ponizej

    Kturemu? Co za matoł!!! Heheheheheeh MATOŁ!!!!!!!

  12. 19.09.18 20:22 Wierny kibic DO Ponizej

    Smiecie

  13. 19.09.18 20:13 Do ponizej

    Dobra robota: ajjj, ejjjj, ojjjjj ejjjjj, ajjjjj, ojjjj. No super robota!

  14. 19.09.18 20:02 Do ponizej

    Kurwa panowie kturemu by sie chcialo jezdzic po calm kraju za stomilem dajcie spokuj Emil I Kinio to the best chlopaki a wy pajace co wy warci jestescie przez klawiatura tylko STOMIL OKS

  15. 19.09.18 19:30 wik1111

  16. 19.09.18 19:14 Coyote

    Młodszy bliźniak mało się nie posikał, ale siedzi sam, nikt go nie widzi to może pofisiować.

  17. 19.09.18 18:44 ACAB

    Dawać tęgiego!!!

     _       _           
    | |     | |          
  __| | __ _| |__   __ _ 
 / _` |/ _` | '_ \ / _` |
| (_| | (_| | |_) | (_| |
 \__,_|\__,_|_.__/ \__,_|
                         
                         
 

Najnowsze artykuły

Twitter