Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tesktu. Fot. sport.egit.pl

Stomil grał w przewadze, ale przegrał kolejne spotkanie na wyjeździe

15.09.18 20:50   rys   27  

Stomil Olsztyn oprócz fatalnej kondycji finansowej jest także w słabej dyspozycji sportowej. Podopieczni Kamila Kieresia zanotowali czwartą porażkę z rzędu. Tym razem olsztyński zespół przegrał 1:2 z Chojniczanką. Od 14 minuty Stomil grał w przewadze jednego zawodnika, ale nie potrafił tego zamienić w zwycięstwo.

  • Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)

1:0 - Boczek (45), 1:1 - Góral (75), 2:1 - Drozdowicz (76)

Stomil: Leszczyński - Bucholc, Sołowiej, Wełnicki, Szywacz (46 Lech) - Piotr Głowacki, Trojak, Jegliński (60 Stromecki), Kun, Tanczyk - Góral

Czerwona kartka: Zawistowski (Chojniczanka) - 14 minuta, Tanczyk (Stomil) - 84 minuta - za dwie żółte

W pierwszej połowie olsztyński zespół miał przewagę, ale nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy. Podopieczni Kamila Kieresia od 14. minuty grali w przewadze, bo z boiska wyleciał Paweł Zawistowski. Zawodnik gospodarzy zatrzymał przed polem karnym Michała Górala i obejrzał za to przewinienie czerwoną kartkę. Chojniczanka nic sobie z tego faktu nie zrobiła i objęła prowadzenie w ostatniej akcji meczu. Po stałym fragmencie gry Tomasz Boczek pokonał Michała Leszczyńskiego.

Po przerwie Stomil miał ruszyć do ataku za sprawę Grzegorz Lecha, który pojawił się na boisku za Remigiusza Szywacza. Olsztyński zespół bramkę strzelił dopiero w 75 minucie za sprawą Michała Górala. Gospodarze jednak szybko odpowiedzieli kolejną bramką i po golu Emila Drozdowicza wyszli na kolejne prowadzenie w tym spotkaniu.

W kolejną środę Stomil zagra na wyjeździe zaległe spotkanie z GKS-em 1926 Jastrzębie, a w kolejną sobotę na własnym boisku z Odrą Opole.

WYNIKI 10. KOLEJKI:

  • 14.09.18 18:00 Puszcza Niepołomice 0:2 ŁKS Łódź
  • 15.09.18 12:45 GKS Tychy 2:2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 15.09.18 19:10 Sandecja Nowy Sącz 1:1 Bytovia Bytów
  • 14.09.18 18:00 Wigry Suwałki 1:1 Warta Poznań
  • 16.09.18 12:30 Raków Częstochowa 1:1 Stal Mielec
  • 15.09.18 15:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:2 Garbarnia Kraków
  • 15.09.18 19:00 Chojniczanka Chojnice 2:1 Stomil Olsztyn
  • 14.09.18 19:00 Odra Opole 4:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 14.09.18 19:00 Chrobry Głogów 2:0 GKS Katowice
  Drużyna M Pkt Z-R-P Br
1. Raków Częstochowa 10 21 6-3-1 15-6
2. Bytovia Bytów 10 19 5-4-1 20-11
3. Sandecja Nowy Sącz 10 19 5-4-1 13-7
4. Chojniczanka Chojnice 10 16 4-4-2 16-13
5. Wigry Suwałki 10 16 4-4-2 13-11
6. ŁKS Łódź 10 16 5-1-4 14-10
7. GKS 1962 Jastrzębie 10 15 4-3-3 13-12
8. Odra Opole 10 15 4-3-3 17-14
9. Puszcza Niepołomice 10 14 4-2-4 12-15
10. GKS Tychy 10 13 3-4-3 15-15
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 12 3-3-4 13-15
12. Chrobry Głogów 10 12 3-3-4 8-9
13. Stal Mielec 10 12 3-3-4 8-8
14. Warta Poznań 9 9 2-3-4 8-14
15. Garbarnia Kraków 10 9 2-3-5 8-18
16. GKS Katowice 10 8 2-2-6 7-12
17. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 8 2-2-6 13-20
18. Stomil Olsztyn 9 7 2-1-6 8-11

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2:1

Tagi: Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice

Komentarze

  1. 16.09.18 15:54 lopez

    To prawda Radkiewicz nie nadaje się chyba na prezesa. Jak dotąd to tylko wytyka błędy poprzednika. A co on zrobił, kogo pozyskał. Sory ale namawiać kibiców na kupno cegiełek każdy może... A atmosfera w klubie i zespole h... a

  2. 16.09.18 15:33 Wojtek

    Co wy z tym Robertem był chłop było jak było,nie wspominajmy.teraz gdzie go do 4 ligi?Ludzie jedno delikatne pytanie Po co Pan Maciej Radkiewicz się zgłosił na Prezesa nie daje rady na ta chwile wszystko się wali sponsorzy lokalni co byli uciekli jaki plan ma ten Pan w głowie?

  3. 16.09.18 15:18 Ki ki

    Robert na prezesa i pan Miecio do zarządu to będzie fajnie Robert ze strony sportowej Miecio menadzer. Do zarządu Dodać jeszcze Kynia jako doradzać rzecznik klubu.Na trenera Budził i mamy szczery regionalny Team

  4. 16.09.18 15:13 Korek

    Nie było Jarusia, nie było wygranej ;)

  5. 16.09.18 12:38 hhtgg

    W zarzadzie klubu powinien byc Pan Kiłdanowicz,Radkiewicz przedstawiciel miasta oraz przedstawiciele pozostalych sponsorow strategicznych.Jedno osobowe zarzady dziwnie funkcjonuja vo zostalo udowodnione niedawno.

  6. 16.09.18 12:35 bhtjh

    W zarzadzie klubu powinien byc Pan Kiłdanowicz,Radkiewicz przedstawiciel miasta oraz przedstawiciele pozostalych spindorow strategicznych.Jedno osobowe zarzady dziwnie funkcjonuja vo zostalo udowodnione niedawno.

  7. 15.09.18 23:51 O Fuck!

    Czy tęgi Kinio jest normalny? Publicznie lizać? A te patałachy tylko jęczą. Ciekawe z jakiego powodu. Dziękuję Jasiu heheheheheheh

  8. 15.09.18 23:48 zorro

    Dajta spokój chłopaki, one robio co mogo, mata na żywca transa i gadata gadata. My to jedna rodzina Stomilaków, musim sie wspierać jakoś. Dobrze robita chłopoki. Niech ktuś sam cus ogarnie i wtedy zobaczyta czy umita to ogarnąć. Stomil to nie wy i my jestemy Stomil!!!

  9. 15.09.18 23:45 Borkowski

    Plotki po mieście chodzą że Pensja kilkukrotnie wyższa niż poprzednicy bo ok 25 tys, a nie możesz wygrać grając 75 min w przewadze?! Weź odpowiedzialność i się spakuj!

  10. 15.09.18 23:38 sędzia

    Wigry jak Stomil też szuwarowcy

  11. 15.09.18 23:29 szuwarek

    uczniaczku debil to pisze lekcje, zamiast lekcję. Kup słownik ortograficzny. A Wigry i tak wymiatają, zaraz za granicą naszego wojew., ale rządzą w płn-wsch. Polsce

  12. 15.09.18 22:00 do szuwarek

    Dzieciaku, to jest tylko słabo wciśnięty klawisz, ale żeby Suwałki przypisać do Warmii i Mazur to już trzeba być debilem.

  13. 15.09.18 21:51 jano

    To jest sport, przegrali po walce. Sytuacja klubu nie ma na to wpływu. Nawoływania do zwolnienia trenera i "rozgonienia" piłkarzy to idiotyzmy. Doprowadziłoby to po prostu do końca piłki nożnej w Olsztynie na poziomie ogólnopolskim. O to Wam chodzi??? Nie mamy mocnej drużyny i będziemy znowu walczyć o utrzymanie, trzeba to przyjąć do wiadomości. Wiem co się dzieje w drużynie, chłopaki grają jak umieją, nikt nie odpuszcza, każdemu zależy, ale przeciwnicy są po prostu lepsi, przynajmniej na razie. Wszystkie mecze na wyjeździe to trudna sprawa, także z powodu długości tych wyjazdów. Przyjdą mecze u siebie to łatwiej coś ugramy. Trzeba właśnie przyjść na stadion i wspierać drużynę dopóki jeszcze gra, na tym polega kibicowanie. Jeżeli się obrazimy, rozgonimy itp. to klub nie przetrwa i w ogóle nie będzie się czym emocjonować. Stomil Travel będzie mógł na długo zawiesić działalność.

  14. 15.09.18 21:43 oklos

    Teraz wymienić piłkarzy? I kto zagra? Prezes?

  15. 15.09.18 21:39 gre

    Bucholc pitoli że mogą wygrać z każdym , a czwarty mecz utopili. Śmieszny gość, poszukaj Jasiu kamienia i się puknij. Gracie g... no i tyle. Nie pomagacie sobie tylko dokladacie...

  16. 15.09.18 21:33 szuwarek

    a ty uczniaczku na lekcję polskiego! Lekcję przez "ę" a nie e

  17. 15.09.18 21:31 greg

    S ma rację- Jabłoński na trenera. Podziękować tym szmaciarzom jak wrócą

  18. 15.09.18 21:30 do szuwarek

    Może idź dzieciaku do szkoły i szybko na lekcje geografii.

  19. 15.09.18 21:29 S

    Smuda lub Jablonski na trenera

  20. 15.09.18 21:28 Apel do Prezesa

    Zachowuje się jak Prezes i wreszcie wyciagnij kija i rozgoń te towarzystwo które śmie nazywać się piłkarzami!!! Za takie wyniki żadna akcja ratowanie nie ma sensu, bo tylko kibicom zależy...

  21. 15.09.18 21:15 zorro

    Pokazali jak im zależy .... Ani groszą nie dostaną ode mnie. Niech idą do innej pracy jak grać nie potrafią!

  22. 15.09.18 21:13 gniewny

    Powinni wygrać w przewadze! To nie piłkarze a h.. e złamane. Pojedziemy z nimi jak wrócą bo leszcze sobie w h..a lecą od miesiąca nic nie ugrali. Syfiarzom nie płacić nic za taką grę, nadają się do sprzątania ulic!

  23. 15.09.18 21:08 szuwarek

    Na Warmii i Mazurach tylko Wigry coś pokazują. To jest jedyna duma tego województwa. Reszta to szrot!

  24. 15.09.18 21:06 Stomil w strefie spadkowej

    Trener się chyba kończy ... nic tu nie zwojuje, spadek i tyle.

  25. 15.09.18 21:05 lopez

    To pokazuje, że nie warto dawać złamanego grosza na tych wątpliwych piłkarzyków. W 11 na 10 tracą bramki zamiast strzelić, patałachy i tyle... Żaden inwestor nie wejdzie w takie badziewie .... Nie dawać kasy piłkarzykom bo omykają się w pracy. 4 przegrany mecz, bez kasy i w dodatku bez honoru!!!

  26. 15.09.18 21:01 słabe to wszystk

    Kieres ma pensje jak Nawałka,napastnika brak,Bubnicki tez na na 0% nie pozyczał.....

  27. 15.09.18 20:58 Pisarz

    Za sprawą, za sprawą, za sprawą, za sprawą, za sprawą,za sprawą, za sprawą,za sprawą, za sprawą, Tragedia!

      _ _        
     (_) |       
 _ __ _| |_ ___  
| '__| | __/ _ \ 
| |  | | || (_) |
|_|  |_|\__\___/ 
                 
                 
 

Najnowsze artykuły

Twitter