Grafika promująca relację. Fot. sport.egit.pl

Grafika promująca relację. Fot. sport.egit.pl

Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn. ZOBACZ WIDEO!

10.09.18 18:00   rys   12  

W sobotę (15 września) Stomil Olsztyn zagra wyjazdowe spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Ze spotkania przeprowadzimy relację na żywo. Początek o godz. 18:55.

Tagi: Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice

Komentarze

  1. 15.09.18 21:01 zorro

    Dajta spokój chłopaki, one robio co mogo, mata na żywca transa i gadata gadata. My to jedna rodzina Stomilaków, musim sie wspierać jakoś. Dobrze robita chłopoki. Niech ktuś sam cus ogarnie i wtedy zobaczyta czy umita to ogarnąć. Stomil to nie wy i my jestemy Stomil!!!

  2. 15.09.18 20:56 ABC

    kinio lizopupa dalej broni tej padliny, jak zwykle pitoli od rzeczy. Chłopie załóż maskę Dżoany Krupy bo po Polsku mówisz jak ona a chociaż twarzowa jest.

  3. 15.09.18 20:54 kibic

    Jaki e granie taki komentarz!!!

  4. 15.09.18 20:53 zygi

    Jesteśmy najgorszą ekipą w I lidze!!! Wstyd na każdym kroku, organizatorsko, sportowo, ekonomicznie!!!

  5. 15.09.18 20:50 greg

    Trzeba było oddać walkower! Byłyby oszczędności, a tak zero punktów i kupa zółtych kartek!

  6. 15.09.18 20:48 zorro

    Fakt faktem, jak się cały mecz gra z przewagą i się nie wygrywa meczu, to znaczy że ten zespół nie nadaje się do I ligi! 4 porażka z rzędu, strefa spadkowa, brak kasy i brak umiejętności piłkarzy. Jak się nie ma miedzi to się w 2 lidze siedzi.

  7. 15.09.18 20:35 O Fuck!

    Ten gruby ma coś z deklem, wstyd przynosi. Kontra Stomilu i 2;1 dla Chojnic?

  8. 15.09.18 20:26 Coyote

    "Miękko w pole karne skaczą obrońcy " czyje to słowa? "Dziennikarza" hehehehehe

  9. 15.09.18 20:25 Cenzor

    Kto kasuje komentarze?

  10. 15.09.18 19:34 Coyote

    Kinio jak można pomylić numer 99 i 66? A zapomniałem, że to Kinio.

  11. 15.09.18 18:46 ACAB

    Nie przynoście pecha Stomilowi, ma dość już kłopotów. Tęgi w tradycyjnym stroju piknika, bez barw, zmęczony podróżą będzie dukać, stękać. I mina po stracie bramki... bezcenna.

  12. 14.09.18 15:40 Apel do piłkarzy Stomilu!

    Tylko dobrą grą i wynikami przyciągnięcie inwestora do klubu i dostaniecie bierzącą i zaległą kapustę! Jak będziecie w czubie tabeli to będzie głośno i będziecie mieli kasę. Tylko 3 pkt!

       _ _           
      (_) |          
__   ___| |__  _   _ 
\ \ / / | '_ \| | | |
 \ V /| | |_) | |_| |
  \_/ |_|_.__/ \__,_|
                     
                     
 

Najnowsze artykuły

Twitter